دمای هوای آوج به زیر صفر درجه رسید

قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: دمای هوای شهرستان آوج شب گذشته به زیر صفر درجه سانتیگراد رسید.

مهدی آخوندی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به پیش بینی روزهای گذشته این اداره کل، شب گذشته حداقل دما در شهر آوج به منفی یک درجه و در مرکز استان نیز این وضعیت به ۴ درجه سانتیگراد بالای صفر رسید.

وی ادامه داد: پیش بینی ها نشان می دهد که تا فردا /شنبه/ وضعیت جوی در سطح منطقه به نسبت پایدار خواهد بود اما از بعدازظهر روز یکشنبه و با گذر امواج ناپایدار در ارتفاعات استان، افزایش ابر و احتمال بارش های پراکنده وجود دارد.

به گفته این کارشناس هواشناسی، از اواخر وقت دوشنبه هفته آینده با نفوذ زبانه‌های پرفشار در ارتفاعات شمالی استان به تدریج شاهد افزایش ابر، پدیده مه و احتمال بارش باران و برف نیز خواهیم بود.

وی یادآور شد: به لحاظ دمایی نیز تا روز یکشنبه هفته آینده تغییرات محسوسی در این زمینه نداریم اما از بعدازظهر دوشنبه روند کاهش دما را خواهیم داشت. 

آخوندی اضافه کرد: برهمین اساس، حداکثر دمای هوای استان در شبانه روز گذشته مربوط به قزوین با ۲۱ درجه سانتیگراد بالای صفر بوده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha