افزایش ۷.۵ درصدی تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته

تهران- ایرنا- براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۲۱  ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری در شبانه‌روز گذشته میزان تردد نسبت به روز قبل ۷.۵ درصد افزایش یافته است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از مرکز مدیریت راههای کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع بقیه محورهای کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

همچنین در شبانه‌روز گذشته سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲.۵ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت‌های سه تا چهار صبح انجام شده است.

بر اساس این گزارش، آزادراه‌های تهران- کرج، کرج- تهران و کرج- قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته شاهد بیشترین تردد خودروها بودند.

محورهای مسدود

برپایه این گزارش، در حال حاضر محورهای رامیان- اولنگ- شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک- دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد- نهبندان واقع در استان کرمان، محور خرم‌آباد- پلدختر واقع در استان لرستان، محور رباط پشت بادام- بیاضه واقع در استان یزد، محور رویان- بلده واقع در استان مازندران و محور ضیابر- پیر بازار (ضیابر تا سه‌راهی کلسر) واقع در استان گیلان به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha