حوادث جاده ای روز پنجشنبه استان سمنان ۱۹ نفر را راهی بیمارستان کرد

سمنان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: تصادف، انحراف از جاده و سقوط خودرو در پل و واژگونی حوادث جاده‌ای روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه در این استان بود و ۱۹ مصدوم را راهی بیمارستان کرد.

مظفرمحمدخانی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: واژگونی خودرو پراید در کیلومتر ۱۴۰ محور سبزوار به میامی منجر به مصدومیت ۲ سرنشین خودرو شد.
وی افزود: این حادثه ساعت ۲و ۵۶ دقیقه بامداد پنجشنبه رخ داد و نیروهای امدادی از پایگاه میاندشت برای رسیدگی به مصدوم و انتقال به مرکز درمانی اعزام شدند.

محمدخانی ادامه داد: انحراف از جاده و سقوط در پل خودرو ام وی ام در ساعت ۱۳ و ۲ دقیقه پنج مصدوم بر جا گذاشت، این حادثه در کیلومتر۲۱ محور دامغان به شاهرود رخ داد و تیم امدادی از پایگاه نعیم آباد سر صحنه اعزام شدند.

وی انحراف از جاده را عامل حادثه کیلومتر ۷۵ میامی به سبزوار دانست و عنوان کرد: انحراف از جاده و بر خورد با موانع خودرو پراید در ساعت ۱۷ و هشت دقیقه ۶ مصدوم برجای گذاشت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان اظهار کرد: نیروهای امدادی از پایگاه میاندشت به حادثه اعزام شده و مصدومین با همکاری اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

محمدخانی تصریح کرد: ۶ مصدوم تصادف خودرو سمند و تیبا در کیلومتر ۱۴ محور شریف آباد به ایوانکی نیز در ساعت ۱۸ و ۳۶ دقیقه عصر با کمک نیروهای امدادی پایگاه ایوانکی به مرکز درمانی منتقل شدند. /

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha