استاندار فارس: باید از مدیران سالم و جهادی حمایت کرد

شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: مراجع نظارتی و نهادهای امنیتی باید از مدیران جهادی و سالم حمایت کنند تا در چارچوب قانون و با روش های میانبر بتوانند مشکلات مردم را حل کنند.

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس در مطلب ارسالی روز پنجشنبه از قول محمد هادی ایمانیه در مراسم معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان افزود: مدیران را به سه دسته می‌توان تقسیم کرد. 

وی ادامه داد: گروه اول مدیران کم توان و بدون تخلف که به دلیل کم بنیه بودن به کشور آسیب می زنند؛ گروه دوم مدیران پرکار که بخشی از فعالیت شان برای منفعت شخصی و خانوادگی است و گروه سوم مدیران جهادی، فعال، پاک دست و توانمند که همه زندگی خود را وقف خدمت به مردم می کنند. 

استاندار فارس با اشاره به اینکه همراهی و همگامی قوای سه گانه از برکات شرایط فعلی است، افزود: باید دست در دست یکدیگر برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.

شرایط ریسک پذیری مدیران سالم فراهم شود

ایمانیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دیوان محاسبات باید تلاش کند شرایط برای ریسک پذیری مدیران سالم و پاک دست بیش از گذشته فراهم شود.

وی با بیان اینکه شرایط کشور به گونه ای است که رئیس جمهور تاکید زیادی بر موضوع سلامت، معیشت و اشتغال مردم دارند، اظهارداشت: ابلاغ مواد ۱۲ گانه فساد ستیزی در ابتدای دولت سیزدهم نشان دهنده عزم جدی دولت در زمینه مبارزه با فساد و افزایش کارآمدی ‌در عرصه اقتصاد است.

سفر استانی دولت، امیدبخش بود

استاندارفارس با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به این استان مصوبات بسیار خوبی داشته و نوید بخش ایجاد امید در استان است، گفت: در سطح استان مدیران بخش های مختلف اجرایی، قضایی و مجلس در کنار یکدیگر تلاش خواهند کرد با تحقق مصوبات سفر امید مردم را پررنگ تر کنند.

 ایمانیه با اشاره به اینکه چاره ای جز استفاده بیشتر از بخش خصوصی برای توسعه استان فارس نداریم، اظهارداشت: فربه تر شدن دولت امکان پذیر نیست و باید مسیر فعالیت بخش خصوصی سالم را برای اشتغال زایی و توسعه استان فراهم کنیم.

آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی رئیس‌جمهوری پنجشنبه ۲۲ مهرماه ۱۴۰۰ در هفتمین سفر استانی دولت سیزدهم به استان فارس سفر کرد. این سفر که با همراهی رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهوری، برخی وزرا، معاونان رئیس‌جمهوری و دیگر دولتمردان صورت گرفت،  افزون بر یکصد مصوبه با ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای شتاب بخشی به آبادانی استان و گره‌گشایی از موانع فراروی مردم و فرایند توسعه استان به همراه داشت. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha