۲۹ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۵۲
کد خبرنگار: 2104
کد خبر: 84513967
۰ نفر

برچسب‌ها

پنج بدهکار مالی در کردستان از زندان آزاد شدند

سنندج - ایرنا - مدیرکل زندان‌های کردستان گفت: همزمان با هفته وحدت، پنج محکوم و بدهکار مالی در استان با همت رییس سازمان زندان‌های کشور و خیرین از زندان آزاد شدند.

به گزارش ایرنا، مراد فتحی عصر پنجشنبه اظهار داشت: همزمان با هفته وحدت، سه محکوم و بدهکار مالی در زندان مریوان با مساعدت رییس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از زندان آزاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.

وی اضافه کرد: در همین راستا امروز در زندان شهرستان قروه نیز شاهد آزادی ۲ محکوم و بدهکار مالی با همدلی و همت خیّر نوع دوست و پرداخت بدهی آنان به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال بودیم.

مدیرکل زندان‌های کردستان با بیان اینکه هفته وحدت فرصتی برای نزدیکی و همدلی قلبهایی است که برای انسانیت می تپبد، افزود: در ایامی که میلاد یگانه منجی عالم بشریت و یادآور ولادت رسول خوبی‌ها است، فرصت مناسبی برای کمک خیّرین در جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد است.

فتحی، آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و بدهکاران مالی را امری ارزنده و مقدس دانست و گفت: خیّرین با آزادی بدهکاران مالی از زندان، ضمن رضایت پروردگار و اجر اخروی، زمینه شادمانی خانواده زندانیان را فراهم می‌کنند.

در حال حاضر ۱۰ زندان و مرکز اصلاح و تربیت در شهرستان‌های مختلف استان کردستان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha