۲۹ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۰۵
کد خبرنگار: 1033
کد خبر: 84513950
منبع: فروشگاه های زنجیره ای اتکا |ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد. source
۱۳ نفر

برچسب‌ها

آیین قرعه کشی فروش ویژه پاییزه اتکا برگزار شد

همزمان با هفته وحدت آیین قرعه کشی فروش ویژه پاییزه فروشگاه‌های زنجیره ای اتکا با حضور مدیرعامل این سازمان برگزار شد.

همزمان با هفته وحدت آیین قرعه کشی فروش ویژه پاییزه فروشگاه‌های زنجیره ای اتکا با حضور مدیرعامل این سازمان برگزار شد .در این مراسم که روز پنجشنبه در فروشگاه زنجیره ای اتکا شهید چمران در میدان حسن آباد برگزار شد سردار حشمتی پور مدیر عامل سازمان اتکا، حجت‌الاسلام حسن‌خانی رییس عقیدتی سیاسی اتکا استان تهران، جمعی از معاونین سازمان اتکا و مسئولین فروشگاه‌های اتکا حضور داشتند.
در این ویژه برنامه سردار حشمتی پور مدیر عامل سازمان با گرامیداشت هفته وحدت افزود: همه مسلمانان با وحدت و انسجام بیشتر تلاش کنند سایه ظلم، کفر و نفاق در سراسر گیتی به ویژه غرب آسیا برچیده شود و شاهد صلح در منطقه باشیم.  
وی بابیان اینکه  بعد از دو سال به دلیل کرونا هم اکنون افتخار برگزاری جشنواره پاییزه را داریم گفت: در ۱۶ روز،   ۲۳ هزار نفر از خدمات فروشگاه اتکا بهره‌مند شدند که این مسئولیت و وظیفه ما را سنگین تر  می کند.
سردار حشمتی ‌پور گفت:  سازمان اتکا امروز در مسیر تحول قرارگرفته است و ما به دنبال خدمات بهینه، مطلوب و بهتر  به خانواده نیروهای مسلح و ایثارگران هستیم.

آیین قرعه کشی فروش ویژه پاییزه اتکا برگزار شد


وی بابیان اینکه در اتکا برای آینده خدمات جدیدی با بهره‌گیری از تکنولوژی و قیمت تمام شده کمتر مورد توجه قرار گرفته است، گفت:  از اواخر شهریور فرمول جدید تخفیف برای کالاهای اساسی در فروشگاه سراسر کشور عملیاتی شده است و توانستیم با تخفیف بیشتری رضایت‌مندی برای جامعه هدف خود ایجاد کنیم.  
سردار حشمتی پور خاطرنشان کرد: از یکسال پیش در عرصه بین‌الملل وارد شدیم و در آمریکای جنوبی فروشگاه دایر کردیم؛ همچنین از دو هفته آینده در نجف و یک ماه آینده در سوریه فروشگاه‌های ما راه‌اندازی خواهند شد.  
وی افزود: امیدواریم بتوانیم با همکاری کشورهای منطقه بازار مشترک منطقه را ایجاد کنیم.  
همچنین در ادامه این مراسم زهدی مسئول فروش سازمان اتکا گفت: سه هزار محصول در فروش ویژه پاییزه عرضه شد؛ همچنین از ۵۴۴ فروشگاه به این جشنواره تراکنش ارسال و بیش از ۲۶ هزار نفر در این مدت به صورت واحد خرید کردند.  
وی ادامه داد: مراسم قرعه‌کشی به مدت ۱۶ شب برگزار و به طور کل ۸۰۰ میلیون تومان در این مدت به برندگان اعطا شد.

م . خ

آیین قرعه کشی فروش ویژه پاییزه اتکا برگزار شد

منبع: فروشگاه های زنجیره ای اتکا |ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد. source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha