تیم بسکتبال شهرداری گرگان هفته به هفته آماده‌تر می‌شود

گرگان - ایرنا - سرمربی تیم بسکتبال لیگ برتری شهرداری گرگان گفت که این تیم به دلیل آغاز تمرینات آماده سازی زودتر از رقبا، حضور بازیکنان موثر و حمایت هواداران و مدیران باشگاه، هفته به هفته از لحاظ تاکتیکی و فنی آماده‌تر می‌شود.

مهران حاتمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کیفیت فنی بازیکنان فصل جاری تیم برای صعود به مرحله پلی آف مطلوب و رضایت بخش است اما در صورت کسب این هدف و به وجود آمدن شرایط خاصی مانند مصدوم یا محروم شدن بازیکنان، امکان اضافه شدن بازیکن جدید و تقویت تیم برای تکرار عنوان قهرمانی وجود دارد.

وی بیان کرد: تمرینات تیم شهرداری گرگان یک ماه زودتر از سایر رقبا و از حدود ۲ ماه و نیم قبل با هدف افزایش هماهنگی تیمی و ارتقای توان بدنی و آمادگی بازیکنان آغاز شد که امیدواریم نتیجه این تلاش ها، تداوم قهرمانی این تیم در جمع نامداران بسکتبال ایران باشد.

وی به سومین مسابقه تیمش در لیگ برتر مقابل  ذوب‌آهن اصفهان در سوم آبان اشاره کرد و گفت: همه تیم های حاضر در لیگ برتر از کیفیت فنی بالایی برخوردارند اما مصاف با تیم ذوب آهن به دلیل انسجام فراوان بازیکنان این تیم برای هر حریفی دشوار است

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان ادامه داد: برای پیروزی در هر مسابقه برنامه خاص و ویژه ای داریم و با توجه به انجام تمرین ویژه همان بازی و شناخت کامل از نقاط ضعف و قوت ذوب آهن به برتری در این دیدار امیدواریم.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان مدافع عنوان قهرمانی در ۲ بازی گذشته خود در لیگ برتر امسال مقابل نظم‌آوران سیرجان و نیروی زمینی تهران به برتری رسید.

لیگ‌ برتر بسکتبال مردان کشور در ۲ گروه هشت تیمی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha