بازیکن سابق فجر سپاسی، سرمربی تیم قشقایی شیراز شد
مهدی رجب زاده سرمربی جدید تیم قشقایی شیراز

شیراز-ایرنا- مهدی رجب زاده که فوتبالش را با تیم فجر شهید سپاسی آغاز کرد به عنوان سرمربی جدید تیم قشقایی شیراز منصوب شد.

به گزارش ایرنا، رجب زاده علاوه بر فجر سپاسی در تیم های ذوب‌آهن اصفهان ، الامارات، الظفره و مس کرمان نیز سابقه بازی دارد و فوتبالش را با تیم ذوب آهن به پایان رساند و سپس به عنوان مربی به کادر فنی این تیم نیز اضافه شد.

رجب زاده در لیگ برتر سال ۸۶ با پیراهن  تیم ذوب‌آهن اصفهان با زدن ۱۷ گل به عنوان آقای گل دست یافت، این بازیکن که زاده شهرستان کازرون از توابع  استان فارس است طی دوران بازی یک بار با فجرسپاسی و ۲ بار هم با ذوب آهن اصفهان قهرمان جام حذفی شده و  با همین تیم نیز نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شده است.

رجب زاده با به ثمر رساندن ۱۱۶ گل با پیراهن تیم‌های فجر سپاسی شیراز، ذوب‌آهن اصفهان و مس کرمان در لیگ برتر، پس از غلامرضا عنایتی، دومین گلزن برتر تاریخ این مسابقات است و ۳۶ بازی ملی هم در کارنامه دارد.

نخستین تجربه سرمربیگری 

هفدهم مهرماه ۱۴۰۰ مهدی رجب زاده به عنوان سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر منصوب شد اما با این تیم ادامه نداد.

در صورتی که این بازیکن با تجربه روز شنبه یکم آبانماه روی نیمکت تیم قشقایی بنشیند اولین حضور خود را به عنوان سر مربی تجربه می کند.

بیست و هشتم مهرماه  ۱۴۰۰، مهرداد خادمی سرمربی جدید تیم فوتبال شهدای قشقایی شیرازپس از بُرد در نخستین هفته از رقابت های فوتبال دسته یک، با انتشار پُست اینستاگرامی خبر جدایی خود را از این باشگاه اعلام کرد.

پس از جدایی سرمربی تیم قشقایی، مدیررسانه ای این باشگاه  به ایرنا  گفت:  بر اساس توافقی که با مدیر باشگاه صورت گرفت، مهرداد خادمی با این تیم خداحافظی کرد. اما علت جدایی او اعلام نشد.

خبرنگار ایرنا با سرمربی جداشده  تیم قشقایی هم تماس گرفت و هم پیام داد تا علت جدایی او را جویا شود اما پاسخی دریافت نکرد. 

من آمده بودم تا در این باشگاه کار کنم اما

اما مهرداد خادمی در اظهار نظری در یکی از سایت های ورزشی علت جدایی خود را از تیم قشقایی  اینگونه اعلام کرده بود:  من آمده بودم تا در این باشگاه کار کنم اما مدیرعامل این باشگاه به من گفت با مشکلات مالی مواجه هستیم و بودجه ای هم برای هزینه های تیم نداریم، ولی یک مربی است که می تواند پول بیاورد، من‌هم گفتم مشکلی نیست اگر یک مربی با تزریق پول بخواهد هدایت تیمی را بر عهده بگیرد، اصلا مربی نیست.    

خادمی در ادامه حرف هایش گفته است : اجازه نمی دهم کسی در کارم دخالت کند، ما تیمی را بستیم و ۴۰ روز در کنارهم کار می کردیم که طی این مدت هم یک جلسه به استخر نرفتند.

وی افزود: البته مشکل مدیر عامل باشگاه نیست، مشکل مربیانی هستند که با آنها کار کرده اند، ظاهرا یکی از مربیان اعلام کرده با خود ۲ میلیارد  تومان پول می آورم تا جای خادمی هدایت را تیم را بر عهده بگیرم. 

صحبت از روی ناراحتی 

پس از صحبت های سر مربی قشقایی،  خبرنگار ایرنا متن آن را برای روح الله نجف پور مدیرعامل باشگاه قشقایی  ارسال کرد و او جواب داد : طبیعی است او هر صحبتی که بکند از روی ناراحتی است.

تیم فوتبال شهدای قشقایی شیراز شنبه اول آبان ماه ۱۴۰۰در دومین هفته از مسابقات فوتبال دسته یک کشور جام آزادگان در ورزشگاه حافظیه شیراز میزبان تیم سایپا تهران است که از  لیگ برتر دوره بیستم  به دسته یک سقوط کرد.

قشقایی هم اینک با سه امتیاز در رده سوم جدول است.

در رقابت های فوتبال دسته یک جام آزادگان ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جواز حضور در لیگ برتر دوره ۲۲ را کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha