استاندار تهران: بومی‌گزینی شاخصی مهم برای انتصاب فرمانداران است

تهران- ایرنا- استاندار تهران اعلام کرد: یکی از شاخصه های مهم در انتصاب فرمانداران استان، مساله بومی گزینی است به نحوی که اگر بنا به جابجایی باشد، ما اولویت را به گزینه های بومی می دهیم.

محسن منصوری روز جمعه در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان شهریار درباره ملاک های انتخاب فرمانداران در جمع خبرنگاران توضیح داد: انتخاب از بین گزینه ها در دست مطالعه است و افراد، از نظر میزان توان عملکرد و کارکرد بررسی می شوند واگر نیاز باشد، فرآیند بررسی ها برای انتصاب فرمانداران در کوتاه‌ترین زمان انجام می شود.

وی در خصوص احتمال استفاده از فرمانداران کنونی حاضر در بدنه دولت سیزدهم نیز گفت: هرجا که نیاز به تغییر باشد تغییر را انجام می دهیم و حتما از ظرفیت فرماندارانی که از در ارزیابی ها وشاخصه ها در گذشته عملکرد مثبتی داشتند، استفاده خواهیم کرد.

منصوری خاطرنشان کرد: یکی از شاخص های مهم ما در انتصاب فرمانداران «بومی‌گزینی» است یعنی به نحوی که اگر بنا به جابجایی باشد، ما اولویت را به گزینه های بومی می دهیم اما این اولویت مطلق ما نیست و ممکن است در جایی بنا به ملاحظاتی به این نتیجه برسیم که از گزینه غیر بومی استفاده کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha