مدت ارسال آثار به جشنواره ملی مطبوعات دینی درقم تا ۲۰ آبان تمدید شد

قم - ایرنا - دبیر نخستین جشنواره ملی مطبوعات دینی اظهار داشت: بنا به درخواست مکرر ، علاقه‌مندان جهت ارسال آثار خود به این جشنواره تا ۲۰ آبان ماه مهلت خواهند داشت.

محمد جواد محرابی عصر پنجشنبه به ایرنا گفت:‌این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم  با هدف توسعه مطبوعات دینی، ارتقای کمی و کیفی تولیدات رسانه‌ای در حوزه دین و برجسته سازی موضوع‌های دینی در فضای رسانه کشور طرح‌ریزی و اجرا شده، پس از اعلام فراخوان در هشتم شهریورماه سال جاری، مورد استقبال اهالی رسانه از سراسر کشور قرار گرفته‌است.

وی با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان ماه مهر اعلام شده بود، ادامه داد: بنا به درخواست مکرر اهالی رسانه مبنی بر تمدید مدت ارسال آثار به این جشنواره، تصمیم بر این شد که این مدت تا ۲۰ آبان ماه تمدید شود تا اصحاب رسانه و مطبوعات بتوانند فرصت کافی برای حضور در این رویداد مهم کشوری را داشته باشند.

معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم افزود: آثار ارسالی به این جشنواره باید از تاریخ یک فروردین ۱۳۹۹ در رسانه های دارای مجوز فعالیت از هیات نظارت بر مطبوعات منتشر یا چاپ شده باشند و شرکت کنندگان می‌توانند علاوه بر شرکت در بخش حرفه ای، در بخش موضوعی نیز با ارسال حداکثر سه اثر در جشنواره شرکت کنند.

محرابی  با تاکید بر اینکه مدت ارسال آثار به جشنواره به هیچ عنوان بار دیگر تمدید نخواهد شد، خاطرنشان کرد: ارسال آثار فقط از طریق سایت جشنواره به نشانی pressfestival.ir انجام می‌شود و دبیرخانه جشنواره نیز از پذیرش غیرالکترونیکی آثار معذور است.

وی همچنین اظهار داشت: سعی می‌کنیم تا اواخر آبانماه با همکاری استادان مرکز مطالعات علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی و همچنین دانشگاه تهران داوری این جشنواره انجام شود.

وی گفت:‌بنا داریم تا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حتی شخص وزیر را به به آیین پایانی جشنواره که اواخر آبانماه و یا اوایل آذرماه برگزار می شود، دعوت نماییم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha