استاندار: سود حاصل از سرمایه گذاری‌ها اقتصاد استان سمنان را تقویت کند

سمنان-ایرنا- استاندار سمنان گفت: باید تمهیداتی اندیشید تا سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها در استان تقویت اقتصاد، رونق تولید، ایجاد اشتغال و در نتیجه بهبود معیشت مردم منطقه را به دنبال داشته باشد.

به گزارش ایرنا، سید محمد رضا هاشمی روز پنجشنبه در دیدار با اعضای کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان سمنان، نخستین اولویت شبکه بانکی این استان را تقویت بانک‌های آن دانست و اظهار داشت: برای تحقق این هدف باید از خروج منابع مالی واحدهای تولیدی و صنعتی از استان جلوگیری کرد.

وی با تأکید بر اینکه برای انجام این کار باید به راهکارهای مناسب اقناعی و تعامل با سرمایه‌گذاران اندیشید، افزود: در ابتدا باید به فکر حفظ وضعیت موجود و احیای واحدهای راکد و همچنین افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی بود و سپس استقبال از سرمایه‌گذاری جدید را در دستور کار قرار داد.

استاندار سمنان یادآور شد: بانک های استان چند واحد تولیدی و صنعتی را در تملک خود دارند که نگهداری از این واحدها نیز هزینه‌هایی را بر شبکه بانکی تحمیل می‌کند.

هاشمی ادامه داد: احیای این واحدها و کمک به وضعیت تولید و اشتغال استان سمنان به همکاری بانک ها نیاز دارد.

وی همچنین در این نشست بهبود کیفیت خدمات حضوری و غیرحضوری بانک‌های استان سمنان به منظور افزایش رضایتمندی شهروندان و مسافران را خواستار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha