فرزند شهید کهگیلویه و بویراحمدی جان سپرد

یاسوج- ایرنا- فرزند شهید کهگیلویه و بویراحمدی پس از ۲ روز تلاش تیم‌های پزشکی شهرهای شیراز و یاسوج در بیمارستان سوختگی امیرالمومنین شیراز جان سپرد.

به گزارش ایرنا، روح الله برازیده فرزند شهیدی که ۲ روز پیش روبروی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد، اقدام به خودسوزی کرده بود، ظهر امروز ( پنج شنبه ) دار فانی را وداع گفت.

این جوان ۳۸ ساله پس از اقدام به خودسوزی به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شد و  پس از انجام برخی اقدامات به بیمارستان امیرالمومنین شیراز اعزام شد.

به گفته دکتر مهدی اصلانی پزشک معالج  ، این مصدوم دچار سوختگی ۸۶ درصد شده بود و به ریه و مجاری تنفسی وی آسیب شدیدی وارد شده بود و با وجود دستگاه تنفس مکانیکی ساعتی پیش درگذشت.

معاون رئیس جمهور، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و دستگاه قضایی به صورت جداگانه ابعاد موضوع خودسوزی این فرزند شهید را پیگیری می‌کنند.
فرزند شهید برازیده متاهل و دارای سه فرزند بود که برای پیگیری وضعیت اشتغال و وام خود به اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه کرده بود و بعد هم در  اعتراض به وضعیت موجود اقدام به خودسوزی با بنزین کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha