۲۹ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۰۰
کد خبرنگار: 913
کد خبر: 84513729
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالیت شرکت‌های اجاره خودرو در جزیره کیش ساماندهی می شود

کیش - ایرنا - سرپرست حمل و نقل عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: فعالیت شرکت های اجاره خودرو  در راستای حفظ و ارتقا امنیت پایدار در حوزه حمل و نقل و کاهش تصادفات در جزیره  ساماندهی می شود .

به گزارش ایرنا، محمد رضا قهاری روز پنجشنبه در اولین کمیته ساماندهی فعالیت اجاره دهندگان خودرو (رنت کاران) اظهار داشت: با تصویب و اجرایی شدن شیوه نامه بر اساس قوانین و بررسی های کارشناسانه و ساماندهی فعالیت این صنف،  نظارت گسترده ای بر روند صدور مجوزها ، رعایت قوانین و چگونگی اجاره خودرو توسط رنت کاران اعمال می شود تا خدمات مطلوب و ایمن به مردم و مسافران ارائه شود.

وی افزود: در این راستا به منظور سهولت نظارت واحد حمل و نقل، پلیس راهور و سایر دستگاه های نظارتی GPS وAVL   و برچسب ویژه رنت کاران بر روی تمام خودروهای اجاره ای (رنتی) نصب و این خودروها به سامانه هوشمند حمل و نقل عمومی متصل می شود.

در این نشست بر ضرورت اطلاع رسانی گسترده به گردشگران با نصب بنرهایی در مناطق مختلف گردشگری و مبادی ورودی بندرگاه و فرودگاه با مضامین قوانین اجاره خودروها و قوانین راهنمایی و رانندگی ویژه رانندگان و مسافران تاکید شد.

ساماندهی فعالیت ۶۳ شرکت رنت کار، بررسی مفاد و قراردادهای اجاره خودرو توسط مدیریت حمل و نقل عمومی با هماهنگی اداره حقوقی شرکت عمران، آب و خدمات  و رسیدگی به شکایت مردمی با همکاری بازرسی سازمان و مدیریت حمل و نقل عمومی و مجموعه رنت کاران و  ابطال مجوز فعالیت یا عدم تمدید مجوز فعالیت اقتصادی شرکت های متخلف از دیگر مصوبات این نشست بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha