کارگروه ویژه مصلحین اقتصادی در استان کرمان تشکیل شد

کرمان - ایرنا- معاون اجتماعی دادگستری کل استان کرمان گفت: کارگروه ویژه مصلحین اقتصادی در استان کرمان تشکیل شده است.

به گزارش ایرنا، سید مهدی قویدل روز پنجشنبه در نخستین گردهمایی فعالان اقتصادی و مسئولان قضایی استان کرمان با عنوان «مانع زدایی اقتصادی، پشتیبانی قضایی» در شهرستان زرند افزود: مصلحین در این کارگروه شماری از فعالان اقتصادی پیشکسوت و صاحب نام هستند که برای حل اختلافات و مشکلات دست اندرکاران حوزه تولید اقدام می کنند.

وی از جمله اهداف تشکیل این کارگروه را بررسی و رفع مشکلات اقتصادی با هدف زمینه سازی بیشتر برای جهش و رونق تولید بیان کرد.

معاون اجتماعی دادگستری کل استان کرمان در ادامه تعامل، همگرایی و هم افزایی سازنده دستگاه قضایی را در سند تحول و تعالی قضایی با فعالان اقتصادی و دستگاه های اجرایی، از جمله اهداف نخستین گردهمایی فعالان اقتصادی و مسئولان قضایی استان کرمان برشمرد.
وی ادامه داد: نهادینه کردن فرهنگ داوری و توسعه حمایت های حقوقی و قضایی از فعالان اقتصادی از دیگر اهداف نخستین گردهمایی فعالان اقتصادی و مسئولان قضایی استان کرمان با عنوان مانع زدایی اقتصادی، پشتیبانی قضایی است.

قویدل یادآور شد: دبیرخانه گردهمایی مانع زدایی اقتصادی، پشتیبانی قضایی در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان تشکیل شده است که نخستین نشست آن به شهرستان های زرند، راور و کوهبنان اختصاص دارد و نشست های بعدی سایر شهرستان های استان را پوشش خواهد داد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان تصریح کرد: رسیدگی به پرونده های فعالان اقتصادی و حل مشکلات آنان از موارد مورد تاکید ریاست کل دادگستری استان کرمان به شمار می رود و از این رو نشست های ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی به صورت مستمر در استان کرمان برگزار می شود.

قویدل ادامه داد: مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی شهرستان های شمال استان از جمله زرند جمع بندی می شود و براساس اولویت های تعیین شده از سوی دستگاه قضایی مورد رسیدگی قرار می گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha