مسوولان قزوین به مناسبت هفته تربیت بدنی پیاده روی کردند

قزوین - ایرنا - جمعی از مسوولان و مدیران استان قزوین روز پنجشنبه در ایام خجسته هفته وحدت به مناسبت هفته تربیت بدنی از مجموعه تالار شهر تا تپه نورالشهدا پیاده روی کردند.

به گزارش ایرنا، در این برنامه ورزشی هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین، محمد شفیعی فرماندار، مهدی صباغی شهردار قزوین، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند.

استاندار قزوین در این مراسم با تاکید بر توسعه ورزش در بعد همگانی و قهرمانی آن، اظهار داشت: در آموزه های اسلامی همواره به ورزش توجه و اهتمام به آن تاکید ویژه شده و باید متولیان این حوزه برای ترویج ورزش در ابعاد قهرمانی و همگانی آن تلاش کنند.

جمالی پور تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی استان قزوین نیز باید زمینه توسعه و ترویج ورزش را در بین کارکنان و کارمندان دستگاه های خود بیش از پیش فراهم کنند تا شاهد جامعه ای سالم، بالنده و پرانگیزه در انجام امور اداری و اجتماعی باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین نیز در این مراسم تصریح کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی بیش از ۳۰۰ برنامه ورزشی در سطح استان و با همکاری هیات های ورزشی برگزار می شود که موجب تشویق مردم به ورزش در ابعاد قهرمانی و همگانی آن خواهد شد.

عباس علایی مقدم افزود: ورزشکاران این استان همواره در میادین ملی و بین المللی خوش درخشیده اند و در سال های اخیر نیز اتفاقات خوبی را در سطوح داخلی و بین المللی رقم زدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین تاکید کرد: به عنوان مثال، مرتضی رمضانی برای نخستین مرتبه در رقابت های پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو مدال طلای والیبال نشسته را برای استان قزوین به ارمغان آورد که موجی از شادی و افتخار در سطح استان و کشور را به دنبال داشت.

در ادامه این مراسم، با اهدای یک دستگاه خودرو از افتخارآفرینی این ورزشکار قزوینی تجلیل به عمل آمد.

حاضران در این همایش در ادامه بر مزار شهدای گمنام حضور یافته و با قرائت فاتحه و اهدای شاخه های گل یاد آنها را گرامی داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha