مازنی‌ها قهرمان مسابقات والیبال ساحلی زیر ۱۸ سال شدند

مشهد- ایرنا- رقابت‌های والیبال ساحلی زیر ۱۸ سال قهرمانی کشور در بخش پسران، چهارشنبه با قهرمانی و نایب قهرمانی نمایندگان استان مازندران در مجموعه ورزشی "رودپارک" مشهد پایان یافت.

به گزارش ایرنا، این مسابقات با حضور حدود ۶۰ بازیکن و مربی در قالب ۲۱ تیم از سراسر کشور در ادامه مسابقات قهرمانی رده های سنی پایه و جوانان از ۲ روز قبل در مشهد پیگیری می شد که در نهایت ۲ تیم مازندرانی اول و دوم شده و تیم تهرانی مقام سوم را کسب کرد.

به گزارش هیات فوتبال خراسان رضوی، ۲ تیم‌ مازندرانی با عضویت فرمانی- رضایی و زمانی - قربان‌پسندی به ترتیب با شکست ۲ بر صفر تیم گیلان با بازی آل‌پزشک - خلیلی و تهران با بازی احمدی - علیزاده فینالیست شدند.

در دیدار نهایی نیز ۲ نماینده مازندران به مصاف یکدیگر رفتند و تیم مازندران متشکل از زمانی -قربان‌پسندی با شکست ۲ بر یک هم استانی خود، عنوان قهرمانی این رده سنی را به دست آورد، در دیدار رده‌بندی نیز تیم تهران متشکل از احمدی- علیزاده ۲ بر صفر نماینده گیلان را شکست داد و به مقام سومی دست یافت.

سرپرست کمیته والیبال ساحلی هیات والیبال خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: ٣ تیم از خراسان رضوی در جمع هشت تیم منتخب این رقابتها حاضر شدند و در مقابل بازیکنان آماده و ملی پوشی در تیم های مازندران، گیلان و خراسان شمالی صف آرایی کردند.

نوید زنده روحیان افزود: ۲ تیم خراسان رضوی ب و دوغارون در بازی نفسگیر مغلوب بازیکنان حریف شدند و تیم خراسان الف که متشکل از محمد غفاریان و سعید یلی بود به علت مصدومیت سعید یلی از ناحیه کمر، از صعود به جمع چهار تیم برتر بازماند.

بر اساس اعلام فدراسیون والیبال، رقابتهای کنونی والیبال ساحلی رده های سنی پسران در مشهد در حکم انتخابی تیم های ملی والیبال است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha