۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر به مددجویان بهزیستی قم اهدا شد

قم ـ ایرنا ـ سرپرست اداره مشارکت‌های مردمی بهزیستی قم گفت: ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر و مواد غذایی بین مددجویان بهزیستی این استان توزیع شد.

به گزارش عصر چهارشنبه روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان قم، سید صادق میریی افزود: با عنایت به ارتباطات برقرار شده با نیکوکاران و اعلام نیاز مددجویان با آغاز سال تحصیلی توانستیم با مساعدت خیرین ارجمند استان بیش از ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر و مواد غذایی بین جامعه هدف و از طریق مراکز مثبت زندگی توزیع کنیم.

وی ارزش هر بسته لوازم التحریر اهدایی را ۳۰۰ هزار تومان و هر سبد غذایی را ۷۰۰ هزار تومان اعلام و بیان کرد: در مجموع حدود  دو میلیارد ریال در قالب این طرح توزیع شد که امیدواریم با عنایت به شروع فصل سرما کمک های خیرین ارجمند در راستای تهیه پوشاک گرم و وسایل گرمایشی همچنان ادامه یابد و بتوانیم از محل مشارکت های مردمی و اعتبارات دولتی گامی در راستای رفع نیازهای جامعه هدف برداریم.

کلیه مراکز بهزیستی به صورت حضوری و یا با هماهنگی با شماره تماس ۰۹۱۰۹۰۷۳۲۰۵ آماده دریافت نذورات، هدایا و کمک‌های غیرنقدی هستند و برای واریز مبالغ نقدی هم شماره کارت ۲۵۸۸-۷۶۱۸-۹۵۷۰-۶۳۶۷ مشارکت‌های مردمی بهزیستی در نظر گرفته شده‌است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha