بررسی سناریوهای احتمالی نظام سلطه و عوامل آن در کمیسیون امنیت ملی

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ‌از نشست مشترک کارشناسان و مسئولان نهادهای مطالعاتی با کمیسیون مشترک خبر داد و گفت: در این نشست سناریوهای احتمالی نظام سلطه و عوامل منطقه ای آنها در غرب آسیا و مرزهای کشور بررسی شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، محمود عباس زاده مشکینی  با اشاره به نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که با حضور کارشناسان و مسئولان نهادهای مطالعاتی استراتژیک، مرکز پژوهش‌های مجلس و مسئولان امور بین الملل وزارتخانه های ذی ربط برگزار شد،گفت: در این جلسه سناریوهای احتمالی نظام سلطه و عوامل منطقه‌ای آنها در غرب آسیا و پیرامون مرزهای جمهوری اسلامی ایران بررسی شد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعات پنهان و آشکار، کارگردان و کارگردانی تمام تنش‌ها و ترورها و ناامنی‌های منطقه برای جمهوری اسلامی ایران روشن شده است استراتژی و تاکتیک آن‌ها مشخص است. بازی گردانان، بازیگران و بازی خوردگان هم برای ما شناخته شده‌اند.

عباس زاده تصریح کرد: بر اساس اطلاعات و محاسبات موجود جمهوری اسلامی ایران از حیث اطلاعاتی، امنیتی و سیاسی و نظامی قوی تر از گذشته دست برتر را داشته و دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha