نحوه حل مشکلات روستای کناره مرودشت به سایر نقاط کشور گسترش می‌یابد

شیراز-ایرنا-معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به سفر رییس جمهوری به استان فارس و بازدید وی از روستای کناره مرودشت گفت: اقدامات و برنامه‌های ما برای حل معضلات دامپروری‌های روستای کناره به یک رویکرد در دیگر نقاط کشور برای حل مشکلات مشابه تبدیل خواهد شد.

مطلب دریافتی حاکی است که حسین دماوندی نژاد چهارشنبه در حاشیه نشست مشترک با رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس و برخی از مسئولین کشوری و استانی اضافه کرد: برای حل مشکلات روستای کناره از توابع شهرستان مرودشت تیم حل مسئله تشکیل شده است.
این مقام مسئول با بیان اینکه شرایط روستای مذکور حاصل مسائلی است که سال ها انباشته و به آن رسیدگی نشده است، اظهار داشت: امروز با معضل در تولید و معضل روستایی مواجه ایم که برای رفع آن یک تیم کاری طراحی و مسئولیت های اعضای آن را مشخص کرده ایم.
او با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی نیز بر حل موضوع تاکید دارد، ابراز کرد: در تیم حل مسئله هر عضو وظایف خودش را می‌گیرد به اقتضای زمان تعیین شده باید در آن پازلی که طراحی کردیم مسئولیت پذیر و پاسخگو باشد و در زمان مشخص خواسته هایی که وجود دارد را به سرانجام برساند.
به گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی، هر مقدار از مشکلات که در سطح  استان توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی یا استاندار و دیگر عوامل استانی  قابل پیگیری و حل است انجام و مسائلی که به لحاظ قانونی و ظرفیت‌ها باید در وزارتخانه پیگیری و رفع شود، صورت خواهد گرفت تا در قالب یک طرح و برنامه و به شکل قانونی و منطقی مشکل روستای کناره مرتفع شود.
دماوندی نژاد گفت: اصلی ترین مسئولیت برای حل مسئله بر عهده مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت به عنوان یک حوزه عملیاتی قرار دارد.
شهرستان مرودشت در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha