نخبگان سیاسی با پرهیز از سهم‌خواهی استاندار جدید همدان را یاری کنند

همدان- ایرنا- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک انتصاب علیرضا قاسمی‌فرزاد به عنوان استاندار جدید همدان، اعلام کرد: مردم به‌ویژه نخبگان سیاسی با پرهیز از سهم‌خواهی به استاندار جدید در راستای اهداف انقلاب اسلامی کمک کنند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا در متن این بیانیه که یک نسخه از ان در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نقطه عطفی در تاریخ ایران است، در این روز ملت به تحول رأی داد، تحولی با محوریت اندیشه و آرمان‌های امامین انقلاب اسلامی، مردم ایران با حماسه‌ای به یادماندنی با وجود تمام یأس‌آفرینی‌ها به کسی رأی دادند که ثابت کرده‌ بود دل در گرو اسلام و مردم داشته و رضایت ملت را با رضایت هیچ کدخدائی معاوضه نمی‌کند.

این بیانیه می افزاید: در این میان مردم چشم امید دارند به تسری تحول و حرکت به سمت روزهای درخشان در تمام سطوح مدیریتی، آن‌گونه که مسئولیت‌ها به افراد متعهد، کارآمد و دلسوز سپرده‌ شود.

دراین بیانیه تصریح شده؛ استانداران بعد از وزرا موثرترین افراد در حیات اقتصادی و اجتماعی مردم هستند بنابراین با سپردن سکانداری استانی چون همدان که سابقه جهاد و شهادت و دینداری مردمش بر کسی پوشیده نیست به فردی چون علیرضا قاسمی فرزاد که خود از بقیه‌السیف شهدا بوده و سال‌ها در اسارت مجاهدت و پایمردی خویش را در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی ثابت کرده‌است نویددهنده آغاز دوران تحول در استان همدان است.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان همدان در این بیانیه ضمن تبریک به مردم شریف استان و استاندار جدید همدان به عنوان فرزند انقلابی ملت خواسته با عزمی جزم تمام توان خود را با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها، افراد و گروه‌های درون گفتمان نظام، برای خدمت به مردم استان، متمرکز کند.

در این بیانیه تاکید شده، اینک ضمن تقدیر از هیئت محترم دولت و وزیر کشور به خاطر این انتخاب و تشکر از همه دلسوزانی که به هرنحوی برای انتصاب فردی کارآمد در این عرصه تلاش کردند ضروری است مردم به‌ویژه نخبگان سیاسی و فعالان عرصه‌های مختلف با پرهیز از سهم‌خواهی به استاندار جدید برای تحقق همدانی در شأن مردم مومن و فرهیخته آن در راستای اهداف انقلاب اسلامی کمک کنیم.

 «علیرضا قاسمی فرزاد» روز چهارشنبه با تصویب هیات دولت به عنوان استاندار همدان در دولت سیزدهم انتخاب شد.

«علیرضا قاسمی فرزاد» سال ۱۳۴۵ در همدان متولد شد وی از نیروهای با سابقه وزارت کشور است که معاونت سیاسی و امنیتی استانداری همدان، گزینش استانداری همدان، فرمانداری دماوند، فرمانداری پاکدشت، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و مدیرکل توسعه ای ، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران، مدیر امور اداری و بازرسی ستاد رسیدگی به امور آزادگان استان همدان را در کارنامه دارد.

از دیگر پست های مدیریتی قاسمی فرزاد می توان به معاونت اداری و مالی ستاد نصر، معاون امور بین الملل ستاد نصر، رئیس اداره اول سیاسی فرق و ادیان وزارت کشور، مشاور رئیس سازمان و مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور، مشاوره رئیس سازمان و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور ، معاون مدیرکل سیاسی و سرپرست اداره دوم(انتصابات) وزارت کشور و  رییس دبیرخانه کمیسیون ماده ۱۰ فعالیت احزاب وزارت کشور اشاره کرد.

استاندار جدید همدان با مدرک کارشناس ارشد مطالعات منطقه ای، رزمنده و جانباز ۴۵ درصد با ۶۶ ماه سابقه آزادگی(اسارت) است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha