اولین برف پاییزی مسیرهای کوهستانی استان تهران را سفیدپوش کرد

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش اولین برف پاییزی در مسیرهای کوهستانی این استان خبر داد و گفت: عوامل راهداری مشغول برف روبی در شمال شرق تهران هستند.

عادل مصدقی عصر پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: تیم راهداری زمستانی در حوزه شمال و شرق استان تهران با ماشین آلات خاص از جمله نمک پاش های مکانیزه و برفروب در حوزه راهداری های شهرستان های شمیرانات، پردیس، رودهن، دماوند و فیروزکوه ضمن آماده باش کامل جهت برقراری تردد ایمن و روان در جاده ها در حال انجام عملیات شن و نمک پاشی و برفروبی هستند.

وی افزود: این مسیرها هم اکنون لغزنده و پدیده مه گرفتگی در گردنه ها را شاهد هستیم و از رانندگان می خواهیم در این مسیرها با احتیاط رانندگی کنند.

معاون راهداری استان تهران ادامه داد: بارش برف از ساعات بامداد امروز به مدت چندین ساعت روی داد که هم اکنون این بارش ها متوقف شده است.

مصدقی درباره آخرین وضعیت جوی در مسیرهای استان تهران نیز گفت: در مسیرهای فشم -زردبند و دماوند-فیروزکوه شاهد بارش خفیف و پراکنده باران و همچنین در مسیر هراز نیز شاهد بارش خفیف و پراکنده برف هستیم.

وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی نیز گفت: هم اکنون در آزاد راه های شمال، پردیس و کرج ترافیک پرحجم تا نیمه سنگین است و در سایر مسیرها تردد خودروها روان و عادی است.

معاون راهداری استان تهران از مردم درخواست کرد: برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در تمامی مسیرهای کشور با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha