۱۰ هزار دانشجو معلم در جشنواره قرآن فرهنگیان مشارکت داشتند

قزوین-ایرنا- رییس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: ۱۰ هزار دانشجو معلم در سی و یکمین دوره جشنواره قران و عترت این دانشگاه مشارکت داشتند که بسیار رضایت بخش است.

به گزارش ایرنا، حسین خنیفر روز چهارشنبه در آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان افزود: آشناکردن دانشجویان با مفاهیم و معارف قرآن ضرورت دارد و این جشنواره یکی از راه های تحقق این مهم است.

وی،نقش جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان را در انس و الفت ببشتر دانشجو معلمان با کلام وحی و معارف آن بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: این جشنواره در دهه چهارم برگزاری قرار دارد و از قدمت بالایی برخوردار است.

رییس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: تلاش شده تا ابداعات و نوآوری هایی در هر دوره از این جشنواره داشته باشیم از این رو در این دوره شاهد ایجاد رشته استارتاپ های قرانی بودیم.

خنیفر با اشاره به نقش بی بدیل قرآن در هدایت و تربیت و پرورش جامعه اسلامی،گفت: اگر معلمان ما به خوبی با این کتاب اسمانی انس بگیرند بدون شک این مهم در پرورش و تربیت دانش آموزانی که هم به علم و هم به اخلاق و معارف اسلامی مجهز هستند بسیار موثر است و این مهم با جدیت در دانشگاه فرهنگیان دنبال می شود.

در پایان این مراسم برگزیدگان سی و یکمین جشنواره قران و عترت دانشگاه فرهنگیان معرفی و تجلیل شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha