اکرمی: مباحث اقتصادی محور گفت‌وگوی جامعه روحانیت با رییس‌جمهوری بود

تهران - ایرنا - عضو جامعه روحانیت مبارز؛ تورم، اشتغال، کنترل قیمت‌ها و مقابله با ویروس کرونا را موضوعات مطرح شده در دیدار اعضای جامعه روحانیت با رییس‌جمهوری عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی درباره دیدار اعضای جامعه روحانیت مبارز با آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا،  گفت: آیت‌الله رییسی عضو جامعه روحانیت مبارز کشور است و از گذشته - چه در زمان تولیت آستان قدس رضوی و چه در قوه قضاییه - در جلسات جامعه روحانیت شرکت می‌کرد.

عضو جامعه روحانیت مبارز،  افزود: در این دیدار که بیش از ۲ ساعت طول کشید رییس و تقریبا شمار زیادی از اعضا حضور داشتند و موضوعاتی چون تورم، اشتغال و کنترل قیمت‌ها و مقابله با ویروس کرونا از سوی اعضا مطرح شد که قابل توجه بود.

اکرمی ادامه داد: نزدیک به ۱۰ نفر در این جلسه مطالب خود را مطرح و برخی هم به دلیل محدودیت زمان پیشنهادات و نظرات خود را به شکل نوشته ارائه کردند.

وی افزود: با توجه به اینکه در این جلسه تعداد داوطلبان برای بیان دیدگاهها زیاد و فرصت هم محدود بود، امکان مطرح کردن موضوعات حزبی و سیاسی فراهم نشد.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: در این نشست بحث بر سر این بود که از چه راه و روشی برای کاهش و یا برطرف کردن مشکلات جامعه که برخی از آنها مزمن و کهنه شده است، استفاده کنیم.

اکرمی، بیشتر موضوعات مطرح شده در جلسه را مساله گرانی عنوان کرد و یادآور شد: آیت‌الله رییسی در این جلسه با خوش‌بینی نسبت به آینده، حل برخی مشکلات را زمان‌بر ارزیابی کرد و گفت که باید به تدریج با کمک و پیشنهاد آقایان این مشکلات به حداقل رساند و در این زمینه بن‌بستی وجود ندارد.

عضو جامعه روحانیت مبارز افزود: در انتها نماینده جامعه روحانیت مبارز کشور گزارشی از انتخابات و خدمات این تشکل سیاسی ارائه کرد.

به گزارش ایرنا، رییس و اعضای جامعه روحانیت مبارز شامگاه سه شنبه با آیت‌الله سید ابراهیم رییسی رییس‌جمهوری  دیدار کردند. رییس‌جمهوری در این دیدار گفت: به‌رغم همه مشکلات، آینده را بسیار امیدبخش می‌بینم و مصمم هستیم با ایجاد گشایش‌های مختلف، شرایط مناسبی در وضع زندگی مردم ایجاد شود.

آیت الله رییسی همچنین افزود: دولت کنار مقابله با کرونا و تلاش برای رفع مشکلات معیشتی مردم، اعتلای ارزش‌های فرهنگی و دینی جامعه را با جدیت پیگیری می‌کند.

رییس‌جمهوری خاطرنشان کرد: دولت مصمم است از دیدگاه‌ها و نظرات دلسوزانه همه قشرها به ویژه روحانیون در پیشبرد امور کشور و رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم استفاده کند.

در این دیدار آیت‌الله محمد علی موحدی کرمانی و جمعی از اعضای جامعه روحانیت مبارز در سخنان جداگانه‌ای با تجلیل از روحیه انقلابی و مردمی آیت‌الله رییسی در رسیدگی به مشکلات مردم و اداره امور کشور بر همراهی و پشتیبانی خود با دولت تاکید کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha