مدیران در نگهداری زمین‌های مازاد دستگاه‌ها پافشاری نکنند

زنجان – ایرنا – استاندار زنجان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای نگهداری زمین های مازاد در اختیار خود، پافشاری نکنند.

محسن افشارچی روز چهارشنبه در جلسه بررسی اختصاص زمین برای مسکن فرهنگیان در طرح اقدام ملی، افزود: دستگاه های اجرایی جدا از هم نیستند و لازم است در پیشبرد طرح ها امکانات هم را در اختیار یکدیگر بگذارند.

وی اظهار داشت: این نگاه که اگر دارایی های مازاد فقط و منحصرا از آن یک دستگاه خاص است و باید در هر شرایطی هم آن را حفظ کرد، نگاه درستی نیست، چرا که می توان با واگذاری برخی دارایی های مازاد مثل زمین، منشأ خدمات قابل توجهی در قسمت های دیگر شد.

استاندار زنجان گفت: این نگاه را که یک مدیر ممکن است با واگذاری دارایی های مازاد در مجموعه خودش زیر سوأل برود، باید کنار بگذاریم. این رویه مانعی بزرگی برای تسهیل گری در اجرای طرح ها است.

به گزارش ایرنا در این جلسه گزینه های مختلف در خصوص تامین زمین برای احداث مسکن فرهنگیان در قالب اقدام ملی مسکن مورد بررسی قرار گرفت.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان برای فرهنگیان متقاضی مسکن در طرح اقدام ملی در منطقه شرق زنجان، ۲ هکتار زمین نیاز است که این نیاز در سایه همکاری خود آموزش و پرورش قابل حل است.

مسعود بیات منش افزود: در مناطق پونک و گلشهر زنجان ۱۷ هکتار زمین با کاربری آموزشی پیش بینی شده است که بیشتر از نیاز این مناطق را هم می تواند پاسخگو باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha