بازپرداخت تسهیلات کرونا امهال می شود

ایلام - ایرنا - مدیر امور شعب بانک ملی استان ایلام از استمهال بازپرداخت تسهیلات کرونا خبر داد.

به گزارش ایرنا، طالب یاسمی روز چهارشنبه در نشست قرارگاه استانی مبارزه با کرونا اظهار داشت: استمهال تسهیلات کرونایی به صورت سیستمی از مرکز صورت می گیرد و امسال همچون سال گذشته نیز انجام می گیرد.

وی در خصوص استمهال تسهیلات تاسیسات گردشگری نیز گفت: فعلا بخشنامه آن ارسال نشده که لازم است از طریق مرکز پیگیری شود تا نسبت به استمهال تسهیلات گردشگیری نیز اقدام شود.

مدیر امور شعب بانک ملی ایلام همچنین در خصوص واکسیناسیون کارمندان بانک ها و رعایت پروتکل یادآور شد: همه مصوبات ستاد و قرارگاه بلافاصله به همه بانک ها ابلاغ می شود و تلاش شده که پوشش دهی واکسیناسیون افزایش یابد.

یاسمی تاکید کرد: مجموعه بانک های استان در ایام کرونا با مشکلات زیادی از نظر ابتلا کارکنان و ارایه خدمات مواجه شدند اما همواره تلاش شد که رعایت پروتکل ها با شدت بیشتری پیگیری شود.

وی افزود: بدون شک نظارت بر روند رعایت پروتکل ها در بانک ها تداوم خواهد داشت و با افراد کارمند بانک که واکسن تزریق نکنند، برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سال گذشته دولت در راستای حمایت از صنوف آسیب دیده از کرونا تسهیلات کرونایی با سود ۶ درصد پرداخت کرد که با تداوم کرونا و تعطیلی ها و اعمال محدودیت ها به دلیل افزایش ابتلا و مرگ و میرها امسال نیز بازپرداخت این تسهیلات استمهال شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha