دانشگاه فرهنگیان در حوزه ایجاد استارتاپ های قرآنی ورود پیدا کرده است

قزوین-ایرنا- دبیر سی و یکمین جشنواره قران و عترت دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: این دانشگاه با هدف ترویج معارف و فرهنگ قرآنی از طریق جشنواره قران و عترت به موضوع ایجاد استارتاپ های کلام وحی ورود پیدا کرده است.

به گزارش ایرنا،سید کامران میرمعینی روز چهارشنبه در آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان کشور که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد،افزود: امسال برای نخستین بار رشته استارتاپ های قرآنی را به این جشنواره اضافه کردیم.

این مسوول اظهار داشت: امسال همچنین برای نخستین بار رشته های نهج البلاغه و صحیفه سجادیه نیز به این جشنواره افزوده شده و به آن این رخداد وزن بیشتری بخشیده است.

مدیرکل فرهنگی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: بیش از ۱۰ هزار دانشجو در مرحله مقدماتی این جشنواره حضور یافتند که از این نعداد هزار و ۵۵۰ نفر به مرحله کشوری این رخداد فرهنگی-معنوی راه یافتند.

این مسوول دانشگاهی گفت: سی و یکمین جشنواره قران و عترت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان کشور در ۱۰ بخش و ۴۳ رشته برگزار شد.

مدیرکل فرهنگی دانشگاه فرهنگیان کشور اظهار داشت: از جمله بخش های این جشنواره باید به آوایی، معارف، رشته های هنری،پژوهش، ادبی و فناوری اشاره کرد.

وی با بیان اینکه امیدواریم برگزاری این جشنواره در پیشبرد اهداف فرهنگی و دینی بین دانشجو معلمان کمک کند،اظهار داشت: جشنواره این دوره از حیث تنوع رشته ها و رشته های جدید کم نظیر بوده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha