فرمانده نیروی انتظامی: امنیت کشور مدیون شهیدان انقلاب‌ اسلامی است

یزد- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت، اقتدار و عزت کشور در عرصه‌های مختلف مدیون ایثار شهیدان و فداکاری و ایستادگی مردم است و باید فرهنگ شهادت گسترش یابد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در سفر یکروزه به یزد در دیدار با جمعی از خانواده شهدای این استان با اشاره به اینکه باید تلاش کرد یاد و خاطر شهدا، ایثارگران و جانبازان و راهی که آنان ادامه می‌دهند زنده بماند افزود: ما به دیدار این عزیزان می‌رویم و سلام حضرت آقا را خدمت‌شان ابلاغ می‌کنیم که همگی از این موضوع خوشحال می‌شوند و برای سلامتی و تندرستی ایشان دعای خیر دارند.

وی با قدردانی از مقاومت خانواده شهیدان و تجلیل از مقام شامخ ایثارگران انقلاب اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه مسیر سبز شهدا هم طولانی و هم نورانی است باید برای عبور از این مسیر و رسیدن به درجه رفیع شهادت، صبر، بردباری و از جانفشانی داشت که از ویژگی‌های بارز شهدا و ایثارگران است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نباید فراموش کرد امنیت امروز میهن عزیزمان را مدیون ایثارگری های شهدای گرانقدر و خانواده‌های این عزیزان هستیم و باید همواره مردم و مسئولان برای حفاظت از اهداف و آرمان شهیدان نظام اسلامی تلاش کنند.

اشتری افزود: شهدا بهترین پاداش را با رسیدن به قله انسانیت کسب کردند و باید راه و روش آنان همواره در تمام مراحل مختلف زندگی سرلوحه امور خود قرار داده و برای حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

شرکت در نشست شورای تامین، شرکت در نشست فرماندهان انتظامی استان های کویری و بازدید از برخی مقرهای انتظامی  از برنامه‌های سفر فرمانده نیروی انتظامی به استان یزد است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha