جوانمردی: هدفم کسب چهارمین طلای پارالمپیک در پاریس است

تهران- ایرنا- دارنده سه مدال طلای پارالمپیک در رشته تیراندازی با بیان اینکه برای ادامه ورزش قهرمانی مصمم هستم گفت: امیدوارم چهارمین مدالم در پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس ضرب شود.

ساره جوانمردی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تمریناتش بعد از بازی‌های پارالمپیک توکیو اظهار داشت: در شرایط سخت کرونایی به پارالمپیک اعزام شدیم و تمام ورزشکاران ایران و جهان از این شرایط استثنایی به نحوی گلایه داشتند.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم یک مدال طلا را برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان بیاورم. بعد از مسابقات چند هفته استراحت داشتم و باید تمریناتم را برای موفقیت در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو پیگیری کنم زیرا باور دارم بدون تمرین و برنامه منظم هیچ موفقیتی به دست نخواهد آمد.  

دارنده سه مدال طلای پارالمپیک در رشته تیراندازی ادامه داد: می‌دانم که ادامه زندگی قهرمانی و کسب طلا در چند دوره کار راحتی نیست اما با توجه به برنامه‌هایی که دارم موفقیت را در ۲ تورنمنت بزرگ پاراآسیایی و پارالمپیک را هدف قرار دادم.

وی تصریح کرد: نخست باید در چین بتوانم موفق شوم و در ادامه راهبردم را برای کسب چهارمین مدال طلای پارالمپیک در پاریس طراحی کنم. کار راحتی نیست اما شدنی است.

وی در زمینه اینکه چه زمانی در کسب مدال طلای پارالمپیک پوکر خواهد کرد نیز افزود: در توکیو تلاش کردم که این مهم رخ دهد اما شرایط آب وهوایی و سختی های کرونا برای ورزش مانع من شد.  امیدوارم در پاریس بتوانم این مهم را محقق کنم و چهارمین مدال طلای خود را برای کاروان ایران به ارمغان بیاورم.  

ساره جوانمردی در رشته تیراندازی تپانچه ۱۰ متر بادی تاکنون موفق به سه مدال طلا در پارالمپیک‌های توکیو و ریو شده است. او در ریو در ۲ بخش زنان و میکس موفق به کسب ۲ طلا شد. جوانمردی برنز پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن را نیز در کارنامه خود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha