مجوز تاسیس نخستین خانه مُد در جنوب کرمان صادر شد

جیرفت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از صدور مجوز تاسیس نخستین خانه مُد در این منطقه به مدیرت صدیقه وزیری خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حسین اسحاقی اظهارداشت: از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور مجوز اولین خانه مُد جنوب کرمان در شهرستان کهنوج صادر شد.

وی ایجاد امکان فعالیت در قالب فعالیت های خانگی، فعالیت در حوزه طراحی و تولید محصولات حوزه مد و لباس، اخذ شناسه شیما برای آثار تولید شده، دریافت گواهی مالکیت ثبت اثر، استفاده از بیمه هنرمندان، امکان حضور در رویدادهای مختلف هنری مد و لباس در سراسر کشور را از مزایای دریافت مجوز خانه های مد برشمرد.

وی ادامه داد: امکان ثبت برند و لوگو، کمک به تجاری سازی محصولات، ایجاد ارتباط مستقیم با طراحان و تولیدکنندگان، حمایت مادی و معنوی از خانه های مد برتر و فعال از دیگر مزایای دریافت مجوز خانه‌های مُد است.

وی افزود: علاقه‌مندان به فعالیت در عرصه مد و لباس می‌توانند با دریافت مجوز تأسیس خانه مد از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور که تنها مرجع قانونی اعطای این مجوز بوده فعالیت خود را در این عرصه آغاز کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha