استاندار سمنان: ارتقای ظرفیت و فعالسازی واحدهای راکد در دستور کار است

سمنان-ایرنا- استاندار سمنان گفت: افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی و رفع مشکلات واحدهای راکد و غیرفعال برای بازگشت به چرخه تولید در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایرنا، سیدمحمد رضا هاشمی روز چهارشنبه در جریان بازدید علی رسولیان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از صنایع دامغان، در گفت و گو با خبرنگاران، بیان کرد: پشتیبانی و رفع موانع تولید از تاکیدات مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال است که وظیفه همه عمل به این دستور است. 

وی ادامه داد: واحدهای صنعتی استان سمنان به صورت ویژه در حال رصد است تا بتوان با رفع مشکلات، افزایش ظرفیت تولید و جذب نیروی کار آن‌ها را فراهم کرد تا با تقویت زیرساخت ها، واحدهای راکد و غیرفعال به چرخه تولید بازگردند. 

هاشمی ایجاد و تقویت زیرساخت ها در نواحی و شهرک های صنعتی را امری مهم دانست و گفت: تعدادی از واحدهای صنعتی شهرستان دامغان که مشکل کمبود برق داشتند و تعدادی از سرمایه‌گذاران نیز در انتظار رفع این مشکل هستند که در همین راستا پست ۶۳ کیلوولت ‌شهرک صنعتی در حال ایجاد است و تا دهه فجر بهره‌برداری می‌شود. 

استاندار سمنان تصریح کرد: راه دسترسی به شهرک صنعتی یکی دیگر از مطالبات سرمایه‌گذاران در دامغان بود که با ایجاد این راه موافقت شد و در آینده نزدیک اجرایی می‌شود. 

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سفری ۲ روزه از واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان از غرب تا شرق این استان بازدید و چندطرح توسعه و تولیدی را بهره برداری می کند.

امروز استاندار سمنان، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران،  از واحد تولیدی پاک چوب، یک واحد تولید شمش فولاد، کارخانه فروسیلیس و پست برق شهرک صنعتی دامغان بازدید کردند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha