سه پروژه زمین چمن مصنوعی در خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید

بیرجند - ایرنا - سه پروژه زمین چمن مصنوعی در هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور در شهرستان‌های فردوس و سرایان به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی روز چهارشنبه در آیین افتتاح این طرح‌ها گفت: زمین چمن مصنوعی روستاهای سرند و برون شهرستان فردوس و زمین چمن مصنوعی روستای بسطاق شهرستان سرایان از جمله طرح‌های افتتاحی در استان است.

حسن عزیزی افزود: برای هر زمین چمن مصنوعی به متراژ هزار و ۵۰۰ متر مربع، ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی بیان کرد: علاوه بر اینکه هفت زمین چمن مصنوعی دیگر با اعتبار چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در استان به بهره‌برداری خواهد رسید، همچنین زمین چمن مصنوعی و سالن ورزشی روستای نوغاب شهرستان درمیان هفته گذشته با همت بنیاد علوی تکمیل و افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، بهره‌برداری از ۱۲ پروژه ورزشی در این استان آغاز شد که با افتتاح این طرح‌ها ۱۵ هزار متر مربع به سرانه فضای ورزشی خراسان جنوبی اضافه می‌شود.

۲۶ مهر تا دوم آبان هفته تربیت بدنی و ورزش نام دارد و ۵۷۰ عنوان برنامه به این مناسبت در استان خراسان جنوبی تدارک دیده شده است.

 سیزدهمین یادواره شهدای ۶۵ شهید ورزشکار استان دیشب (سه‌شنبه) با حضور رییس سازمان بسیج ورزشکاران در محل امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha