وزارت ورزش دغدغه اشتغال و مسکن قهرمانان ورزشی را پیگیری کند

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: قهرمانان ورزشی محضر رهبر معظم انقلاب نکاتی را درباره تامین مسکن و اشتغال مطرح کردند که زیبنده این قهرمانان نیست،  وزارت ورزش و جوانان باید به این دغدغه‌ها خاتمه دهد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، احمد راستینه هفشجانی در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: ملت ایران، جمهوری آذربایجان و افغانستان و سایر ملت‌های منطقه با هم پیوستگی تمدنی داریم، بنابراین به  رییس جمهوری آذربایجان تذکر می‌دهم که مراقب خشم ملت‌ها باشد، ملت‌ها با برادری سالیان دراز کنار هم زندگی می‌کنند و این بهم پیوستگی ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم شهرکرد، سامان و بن در مجلس یازدهم با تبریک هفته تربیت بدنی، افزود: از وزارت ورزش و جوانان انتظار دارم در راستای حمایت جدی از مدال آوران، اقدام ویژه انجام دهد. قهرمانان محضر رهبر معظم انقلاب نکاتی را درباره مباحث مسکن و اشتغال مطرح کردند که زیبنده این قهرمانان ورزشی نیست، بنابراین برای یک بار برای همیشه باید به این دغدغه‌ها خاتمه داده شود.

وی درباره پوشش جامعه هم گفت: اتفاقات عجیبی در تغییر پوشش و حجاب در حال رخ دادن است.  دستگاه‌های مختلف براساس وظایف و تکالیفی که شورای عالی انقلاب فرهنگی مشخص کرده، اقداماتی را انجام دهند.  مبادا وزارت فرهنگ و نیروی انتظامی به بهانه مشکلات اقتصادی این وضعیت نابهنجار پوشش و حجاب را فراموش کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جامعه متدین ایران اسلامی این وضعیت را بر نمی‌تابد، فرمانده ناجا وظیفه‌ای جدی دارد که با این نوع پوشش‌ها برخورد کند، وزارت فرهنگ نیز به عنوان دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ساماندهی مد و لباس را در دستور کار قرار دهد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha