۹۵ درصد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ایلام واکسن کرونا تزریق کردند

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه فرهنگیان ایلام گفت: ۹۵ درصد دانشجویان و تمامی اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان ایلام واکسن کرونا تزریق کردند.

رمضان پیری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همه دانشگاه‌ها موظف هستند واکسیناسیون اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان را در دستور کار قرار دهند که این مهم در دانشگاه فرهنگیان ایلام مورد توجه قرار گرفته است.

 وی با بیان اینکه بازگشایی دانشگاه‌ فرهنگیان نیز گام به گام و بر اساس دستور ستاد ملی کرونا انجام می شود، افزود: دانشگاه فرهنگیان ایلام آماده اجرای هرگونه دستورالعمل ستاد ملی کرونا و تصمیمات کشوری است.

رییس دانشگاه فرهنگیان ایلام واکسیناسیون را شرط ورود دانشجو معلمان به پردیس های دانشگاه فرهنگیان ایلام عنوان کرد و گفت: از مجموع ۷۵۰ دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان بیش از ۷۰۰ نفر تاکنون واکسن کرونا را تزریق کردند.

پیری ادامه داد: طی جلسه ای که با روسای پردیس های دانشگاه فرهنگیان انجام شد، تصمیماتی بر رعایت کامل دستوالعمل‌های بهداشتی در محیط‌های خوابگاه با توجه به امکانات و ظرفیت موجود گرفته شد و دانشگاه فرهنگیان ایلام نیز همچون سایر دانشگاه ها آماده حضور دانشجو معلمان در دانشگاه است.

 وی از دانشجو معلمان جدیدالورودی دانشگاه فرهنگیان ایلام که واکسن دریافت نکرده اند، خواست در سریع ترین زمان  برای تزریق واکسن کرونا اقدام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha