۲۸ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۱۲
کد خبرنگار: 1435
کد خبر: 84512139
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه جدید شهر خورموج استان بوشهر معرفی شد

بوشهر- ایرنا- "حجت‌الاسلام علی زاهددوست" روز چهارشنبه در آیینی با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و شماری از مسئولان استان بوشهر به عنوان امام جمعه جدید شهر "خورموج" مرکز شهرستان دشتی معرفی شد.

به گزارش ایرنا، استاندار بوشهر در این آیین گفت: محور اصلی توسعه و پیشرفت منابع انسانی است و باید در این مسیر با اتحاد، انسجام و همدلی حرکت کنیم تا موفقیت های بیشتری کسب شود.

احمدی محمدی زاده افزود: شهرستان دشتی عالم پرور  و همواره جایگاه بزرگان دین و مجاهدان راه حق و حقیقت بوده است اما با وجود ظرفیت و مزیت‌های خوبی که در بخش‌های مختلف دارد با مشکلاتی  روبرو است که باید این ظرفیت‌ها را تعالی بخشید و این شهرستان را حالت کنونی  خارج کنیم.
وی ادامه داد: شهرستان دشتی مدیران و نخبگان زیادی در سطح استانی و ملی دارد و از منابع انسانی غنی برخوردار است.

استاندار بوشهر یادآروشد: حجت الاسلام عبدالحسین مصلح امام جمعه سابق این شهر در یک دهه امامت جمعه خورموج منشا خدمات و برکات بسیار ارزشمندی برای شهرستان دشتی شد.

وی اظهار داشت: از شاخصه‌های اخلاقی و رفتاری آقای مصلح در زمینه‌های مردم‌داری و مردم یاری و نگاه مثبت و دیدن همه مردم و پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان است که یک الگوی رفتاری برای روحانیون به شمار می رود که با مردم سروکار دارند.

محمدی زاده بیان کرد: حجت الاسلام زادهد دوست گه خود نیز ار روحاینون شهرستان دشتی است دارای شاخص های اخلاقی و رفتاری خوبی است که با ویژگی‌های جوانی، برنامه ریزی و جسارت بالایی که برخوردار است می تواند ادامه دهنده بسیار خوبی برای امام جمعه سابق برای پیشرفت وتوسعه شهرستان دشتی باشد.

در این آیین از خدمات حجت الاسلام عبدالحسین مصلح قدردانی و حجت الاسلام علی زاهد دوست به عنوان امام جمعه جدید شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی معرفی شد.

حجت الاسلام علی زاهددوست از روحانیون خوشنام شهرستان دشتی است که پیش از این امام جمعه شهر دلوار تنگستان  بوده است.

شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با بیش از ۴۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha