۲۸ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۴۷
کد خبرنگار: 913
کد خبر: 84512120
۰ نفر

برچسب‌ها

عکسواره سراسری محرم کیش برگزیدگان نهایی خود را شناخت

کیش - ایرنا - دبیر اجرایی دومین عکسواره سراسری محرم کیش  گفت: این عکسواره در ایستگاه پایانی برگزیدگان ۲ بخش عکاسی و ادبی خود را شناخت .

نسرین فائق روز چهارشنبه به ایرنا گفت: مازیار اسدی از تهران،مریم آل مومن دهکردی از شهر کرد، احمد تاجی از شهر کرد و سمیه زارع پور از کیش برگزیدگان بخش اصلی عکس و در بخش عکس کیش نیز علیرضا عامری اردستانی، ایوب قادری، منیره رسول زاده حسینی و امیر حسین یگانه به عنوان برگزیدگان معرفی شدند.
فائق اظهار داشت: برندگان بخش مجموعه عکس نیز محمد آهنگراز اهواز، حمید سبحانی از مشهد و علی اصغر فیض اللهی از بیجار کردستان و برگزیدگان بخش موبایلی نیز سید علی رضویان از بیجار، جابر غلامی از اراک و میترا مهتریان از تهران هستند.
وی ۱۰ برگزیده بخش ادبی را نیره جهانبین از رشت، محمدابراهیم هویدا مژدهی ( بهرام مژدهی) از گیلان، غلام امینی دومشهری از میناب، حیدر منصوری از بوشهر، امین عمویی از تهران، مریم اکبر پور از کیش، قاسم بای (ساحل) از گلستان، سمیرا یکه‌تاز از زرندیه، احسان قصدی از تهران و محسن کاویانی از تهران اعلام کرد.
دبیر اجرایی دومین عکسواره سراسری محرم کیش یاد آور شد: این عکسواره هرساله توسط مدیریت امور هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ترویج فرهنگ حسینی با استفاده از هنر و ادبیات برگزار می شود.
وی افزود:  دومین عکسواره سراسری محرم کیش در بخش عکس از ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ با محوریت مناطق آزاد کشور آغاز شد و بعد از ۲ هفته از شروع به کار، با توجه به استقبال هنرمندان سراسر کشور پذیرش آثار خود را به صورت ملی ادامه داد .
فائق یاداوردشد: عکاسان سراسر کشور تا تاریخ چهارم مرداد ۱۴۰۰ آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند و در پایان مهلت ارسال آثار، ۱۹۰ نفر از عکاسان با یک هزار و  ۱۰۰ قطعه عکس و ۵۰ مجموعه عکس در چهار بخش تک عکس، مجموعه عکس، عکس موبایلی، و عکاسان کیش در این عکسواره شرکت کردند.
دبیر اجرایی دومین عکسواره سراسری محرم کیش درباره منتخبین بخش ادبی گفت: بیش از ۲۰۰ اثر ادبی از ۶۰ شاعر به دبیرخانه عکسواره محرم کیش ارسال شد که از این تعداد، ۱۵۰ شعر و جمله‌ی ادبی به مرحله‌ی داوری رسیدند.
هیات داوران بخش عکس آجاسم غضبان پور، مجید نورالله پور و خانم الهه عبداله آبادی و بخش ادبی ابراهیم حسن‌بیگی، دکتر محمود اکرامی‌فر و دکتر نغمه مستشارنظامی بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha