اردوی استعدادیابی فوتبال منطقه ۶ کشور در بندرعباس پایان یافت

بندرعباس- ایرنا -اردوی استعدادیابی فوتبال نوجوانان زیر ۱۶سال منطقه ۶ کشور به میزبانی هرمزگان پس از سه روز سه شنبه شب در بندرعباس پایان یافت.

به گزارش ایرنا، رییس هیات فوتبال هرمزگان با قدر دانی از اعتماد فدراسیون فوتبال به هیات فوتبال هرمزگان برای میزبانی اردوی  استعدادیابی زیر سال ۱۶سال گفت: این استان ظرفیت آن را دارد که کشور کارهای بزرگتری به آن بسپارد و نباید به کارهای کوچک قانع باشیم.

قاسم رنجبریان افزود: همکارانم در هیات فوتبال نشان دادند که توان انجام کارهای بزرگ هستند و این میزبانی انگیزه ای شد که میزبانی بیشتری از فدراسیون در خواست کنیم.
وی از حضور میرشاد ماجدی رییس کمیته جوانان و استعدادیابی و عضو هیات رییسه فدراسیون و همچنین غلامرضا جباری رییس دپارتمان جوانان و استعدادیابی فدراسیون فوتبال تشکر کرد و ادامه داد: مسوولان کمیته جوانان و استعدادیابی هیات فوتبال هرمزگان در کنار سایر کمیته ها نشان دادند که می توانند میزبانان خوبی برای مراحل بعدی اردوهای استعدادیابی باشند.

وی همچنین از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان و مسوولان مجموعه فولاد هرمزگان قدر دانی کرد و یاد آور شد: نیاز داریم تا صنایع و بنگاه های اقتصادی به کمک فوتبال بیایند و از ما حمایت کنند لذابا حمایت این صنایع و بنگاه های اقتصادی نباید ورزش استان دغدغه مالی داشته باشد.

دوره استعدادیابی  فوتبال رده سنی زیر ۱۶ سال منطقه شش کشور از بیست و پنجم تا بیست و هفتم مهرماه به مدت سه روز به میزبانی هیات فوتبال هرمزگان در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha