اتفاقات بسیار خوبی در رشته دو و میدانی کشور رقم خواهد خورد

خرم‌آباد - ایرنا - دبیر فدراسیون دو و میدانی کشور گفت: اتفاقات بسیار خوبی در رشته دو و میدانی کشور رقم خواهد خورد که برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه‌های ایران در خرم‌آباد نمونه بارز آن است.

به گزارش ایرنا، علی رضایی سه شنبه شب در آیین اختتامیه مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور نوجوانان و جوانان در بخش پسران که به میزبانی خرم آباد برگزار شد، افزود: تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور نوجوانان و جوانان درخشید و باید به استان لرستان افتخار کرد که این همه ورزشکار شاداب، پیشکسوت و مربی توانمند دارد.

وی ادامه داد: دو و میدانی لرستان سابقه بسیاری در کشور دارد که با حضور سیاوش سپهوند به عنوان رییس هیات و حمایت‌های بی‌شائبه دکتر رحمتی به عنوان حامی و ایرج سپهوند به عنوان مدیرعامل تیم پلیمر خلیج فارس، اتفاقات بسیار خوبی در دو و میدانی کشور در حال رقم خوردن است که نمونه بارز آن برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور به میزبانی خرم آباد بود که نتایج این برنامه ها در آینده نزدیک خودش را نشان خواهد داد.

دبیر فدراسیون دوومیدانی کشور بیان کرد: دو و میدانی ایران در حال پوست اندازی است که در این راستا مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان به میزبانی خرم‌آباد برگزار شد.

 رضایی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی ورزش دو و میدانی در مدتی که گذشت توانسته‌ایم به خوبی مسابقات قهرمانی کشور را به میزبانی خوب لرستان برگزار کنیم.

 وی تصریح کرد: در دل این مسابقات تیم ملی نوجوانان و جوانان برای مسابقات آسیایی کویت، مسابقات جوانان جهان در کره جنوبی و مسابقات جوانان جهان در کلمبیا که سال آینده برگزار خواهد شد انتخاب می‌شوند.

رضایی گفت: تیم دو و میدانی جوانان کشور امسال به مسابقات قهرمانی جهان با هشت ورزشکار اعزام شد که در این که این ورزشکاران برای اولین بار ورودی جهان را کسب  و نتایج بسیار ارزنده‌ای و عملکرد مطلوبی داشتند.

 وی با اشاره به رشته نیمه استقامت و استقامت که سالیان سال در سطح آسیا توانسته بودیم افتخار کسب کنیم، افزود: با برنامه‌ریزی فدراسیون دو و میدانی لیگ دو و میدانی صحرانوردی در سه مرحله برگزار خواهد شد که بتوانیم یک هیجان،شتاب و روندی در دوهای نیمه استقامت و استقامت ایجاد کنیم.

 رضایی ادامه داد: لیگ پیاده روی در کنار لیگ صحرانوردی هم برگزار خواهد شد تا با پتانسیل و استعدادهای موجود در کشور باعث افتخار آفرینی برای دو و میدانی باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha