رقابت‌های رزم‌آوران قم با معرفی نفرات برتر پایان یافت

قم-ایرنا- رییس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی قم از پایان مسابقات رزم‌آوران این استان با معرفی نفرات برتر انفرادی و تیمی خبر داد.

علی یزدی شامگاه سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: این دوره از رقابت ها به دلیل همه گیری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت مجازی زیر نظر هیات انجمن ورزش های رزمی برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: این مسابقات به مناسبت هفته دفاع مقدس و هفته تربیت بدنی با اجرای ترکیب ضربات رزم آوران با حضور ورزشکاران برتر استانی ترتیب یافت و پس از مشخص شدن نفرات برتر جوایزی به تیم ها و رزم آوران برتر اهدا شد.

رییس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی قم یادآور شد: تیم شهید سلیمانی با ترکیب حسین دستیار، محمد امین شعبانعلی زاده، سجاد بهجتی و مصطفی زارعی قهرمانی تیمی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

رقابت‌های رزم‌آوران قم با معرفی نفرات برتر پایان یافت

 یزدی با نام بردن از نفرات برتر بخش انفرادی، ابراز داشت: در بخش انفرادی نیز محمد امین شعبانعلی زاده با ارائه بهترین عملکرد مقام قهرمانی را نصیب خود کرد.

رییس هیات انجمن‌های ورزش‌های رزمی قم تاکید کرد: همچنین سیدرضا میررضوی مقام دوم انفرادی و مجتبی زارعی نیز مقام سوم را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد در بخشی از مراسم همچنین از تلاش های رحیمی از اساتید رشته رزم آوران استان و مسوول سابق انجمن با اهدای لوحی تقدیر به عمل آمد.

رقابت‌های رزم‌آوران قم با معرفی نفرات برتر پایان یافت

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha