آیین تکریم و معارفه مسوول نهاد رهبری دانشگاه شاهد برگزار شد

تهران- ایرنا- آیین تکریم و معارفه مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شاهد با حضور حجت الاسلام و المسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه شاهد کامیار ثقفی رییس این دانشگاه گفت: هدف از برگزاری این مراسم به پاس قدرشناسی بابت مجاهدت بیش از دو دهه حجت الاسلام و المسلمین هادوی به عنوان مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شاهد و اعلام همراهی و تعمیق برادری و همکاری مضاعف با جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی تشکیل شده است. 

وی افزود: حجت الاسلام هادوی به جهت اینکه عضو هیات علمی دانشگاه است تغییر در مسوولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شاهد نگرانی برای ما و دانشگاه ایجاد نخواهد کرد چرا که از حضور او همچنان بهره مند خواهیم بود.

ثقفی ادامه داد:‌ دانشگاه شاهد خود را موظف، مکلف و معتقد به همکاری کامل با نهاد مقام معظم رهبری می داند و ماموریت های این نهاد را ماموریت های خود دانسته و این تعامل و همسویی را وظیفه اصلی دانشگاه در حوزه فرهنگی و دینی  می داند. و آمادگی کامل جهت تعامل بین دانشگاه و نهاد مقام معظم رهبری جهت تحقق این ماموریت ها وجود دارد.

حجت الاسلام و المسلمین  حسینی نیز گفت‌:‌ نهاد رهبری هم متعلق به یک جریان و فکر خاص نیست و به دنبال آن هستیم که دانشگاه اسلامی تحقق یابد و در این مسیر اسلامی شدن دانشگاه نگاه سطحی و دیدن تنها ظواهر اسلامی کافی نیست، بلکه اولویت های خیلی مهم تری وجود دارد که یک دانشگاه بخواهد به عنوان دانشگاه اسلامی محقق بشود.

در این مراسم از حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی اصغر هادوی قدردانی و تجلیل شد و حکم مسوولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شاهد به حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حامد حسینی تقدیم شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حامد حسینی  هم اکنون عضو هیات علمی گروه فقه و حقوق اسلامی دانشکده علوم انسانی دانشگاه شاهد نیز است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha