سپاهان اصفهان بر مس رفسنجان غلبه کرد

اصفهان-ایرنا- تیم فوتبال سپاهان توانست در نخستین هفته در لیگ برتر عصر سه شنبه با نتیجه ۲ بر صفر مس رفسنجان را شکست دهد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و مس رفسنجان ازهفته نخست لیگ برتر ساعت ۱۸ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد که در پایان این تیم میزبان بود که با نتیجه  ۲ گل بر صفر پیروز میدان شد.

در ابتدای این دیدار ۲ تیم همدیگر را محک می زدند که مس رفسنجان در دقیقه هشت در موقعیت آفساید به گل رسید که داور آن را مردود دانست.

 در ادامه تیم سپاهان کمی جلو کشید و توسط محمدرضا حسینی توپ را به تیر دروازه زد و در ادامه شاهین توکلی مدافع مس توپ را به تیر دروازه خودی کوبید.

پایان نیمه نخست بدون گل نبود چرا که امید نورافکن با فراری به موقع به داخل محوطه جریمه ارسال بلند جلال‌الدین علیمحمدی را به خوبی کنترل کرد و  شوت پای چپش با برخورد به پای فرشاد محمدی‌مهر به گل تبدیل شد تا سپاهان برنده به رختکن برود.

در دقیقه ۵۶ ارسال دانیال اسماعیلی‌فر حوالی نقطه پنالتی به سروش رفیعی رسید و او با یک قیچی برگردان غیر قابل مهار گل دوم تیمش را وارد دروازه فایز الرشیدی کرد تا خیال تیم میزبان بابت کسب سه امتیاز راحت شود.

در دقیقه ۸۹ مس صاحب پنالتی شد اما ضربه سید مهدی حسینی به بیرون رفت تا  کریستوفر کنت خیالش از بابت ثبت کلین شیت راحت شود.

از نکات حاشیه‌ای این مسابقه قطع شدن برق واحد سیار  اصفهان بود که باعث شد حدود ۱۰ دقیقه از بازی پخش نشود.  

سپاهان با این پیروزی موقت صدرنشین شد و مس در رده شانزدهم جدول لیگ برتر قرار گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha