برنامه‌های فراکسیون دفاع و اقتدار ملی برای ۶ ماه نخست سال ارزیابی شد

تهران- ایرنا- رییس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس از بررسی مسائل مرتبط با پیشکسوتان نیروهای مسلح و فراهم کردن بستر برای نقش‌آفرینی آنها در راستای خدمت به کشور در جلسه امروز این فراکسیون خبر داد.

به گزارش ایرنا، مجتبی ذوالنوری با تشریح جلسه روز سه‌شنبه هیات رییسه فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: در جلسه امروز برنامه‌های فراکسیون برای ۶ ماه نخست سال و همچنین برنامه‌های پیش‌بینی شده تا پایان سال مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: برگزاری جلسات مشترک با مسوولان حوزه دفاعی کشور از جمله ستاد کل نیروهای مسلح، ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت دفاع، ناجا، نیروی مقاومت بسیج و سایر مجموعه‌های مرتبط از جمله برنامه‌های فراکسیون خواهد بود.

ذوالنوری افزود: نمایندگان تلاش می‌کنند با برگزاری این جلسات، راه‌های تقویت دفاع ملی و افزایش اقتدار ملی را احصاء کنند.

وی با بیان اینکه بررسی مسائل مرتبط با جامعه ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفری از پیشکسوتان نیروهای مسلح در فاز نخست از دیگر دستور کارهای نشست امروز فراکسیون قرار داشت، خاطرنشان کرد: بازنشستگان در امور مختلف مانند مبارزه با کرونا، مدافعان حرم و غیره حضور فعال داشته و نقش‌آفرینی می‌کنند.

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: بر این اساس فراهم کردن بسترهایی برای نقش آفرینی این افراد در راستای خدمت به کشور، رفع مشکلات و ارائه خدمات در جهت امور معنوی و حضور سازمان یافته و موثر آنها در نشست امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ذوالنوری خاطرنشان کرد: در این میان با توجه به نزدیک بودن ۸ آبان به عنوان روز نوجوان و بسیج دانش آموزی و ۱۳ آبان به عنوان روز دانش‌آموز، برگزاری برنامه‌های مختلف با مشارکت پررنگ نمایندگان مجلس و اعضای فراکسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha