۴۰ میلیارد ریال برای حل مشکل حاشیه شهر رفسنجان اختصاص یافت
شهردار رفسنجان در بررسی مشکلات حاشیه شهر

کرمان- ایرنا- شهردار رفسنجان گفت: برای رفع مشکلات شهرک سپاه و همچنین منطقه اسماعیل آباد در حاشیه شهر رفسنجان هر کدام ۲ میلیارد تومان در مجموع ۴ میلیارد تومان اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا مجید کهنوجی روز سه شنبه در جلسه کمیته فنی و عمرانی شهرداری بر رفع مشکلات حاشیه شهر تأکید کرد و افزود: پروژه های نیمه تمام و در دست اجرا باید بررسی شوند و  اتمام آنها در اولویت نخست شهرداری قرار گیرد تا در اجرای برنامه های مدیریت شهری، تعهدها و پروژه های بعدی شهرداری خللی ایجاد نشود.

وی ادامه داد: یکی از خواسته های مردم منطقه کریم آباد محقق، اجرای میدان شهید حاج علی محمدی پور است که سرعت عملیات اجرایی این طرح سرعت خواهد گرفت.

کهنوجی تصریح کرد: از محله اسماعیل آباد هم چندی پیش بازدید انجام شد و متوجه وجود بسیاری از مشکلات برای این اهالی این منطقه شدیم؛ باید شیب کوچه های شهید عابدینی این منطقه برای جلوگیری از بروز آبگرفتگی اصلاح شود.

وی نبود فضای سبز و نامناسب بودن معابر محله را از دیگر مشکلات این محله عنوان کرد و گفت: برای رفع مشکلات مردم اسماعیل آباد ۲ میلیارد تومان اختصاص یافت.

شهردار رفسنجان همچنین از اختصاص ۲ میلیارد تومان برای بهبود وضعیت شهرک سپاه و رفع مشکلات شهری این منطقه خبر داد و افزود: اولویت مهم شهرک اجرای آسفالت بلوار اصلی آن است که تا پایان سال جاری لاین شرقی بلوار شهید معصومی آسفالت خواهد شد و برای آسفالت سایر معابر در سال آینده برنامه ریزی می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: احداث بوستان و مراکز فرهنگی از مطالبات اهالی شهرک سپاه رفسنجان است و به ترتیب اولویت برای رفع آنان در سال آینده اقدام خواهیم کرد.

جمعیت شهری رفسنجان بیش از ۱۵۰ هزار نفر در ۱۰۰ کیلومتری شمال مرکز استان کرمان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha