فرمانده مرزبانی ناجا: حضور داعش در مرزها، خط قرمز جمهوری اسلامی است

مشهد- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: حضور دشمن در مرزها، خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است و نیروی انتظامی و مرزبانی اجازه نمی‌دهند تفاله‌های داعش و سلفی‌ها به مرزهای کشور نزدیک شوند.

سردار احمدعلی گودرزی عصر سه شنبه در این آیین دانش‌آموختگی مرزبانان خراسان رضوی با تبریک هفته وحدت افزود: در صورت تحرک داعش در مرزها، آنان نابودی قریب الوقوع خواهند داشت و با نیروهای موجود تمام تهدیدات را دفع می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: به همسایگان ایران نیز ابلاغ شده که کسی اجازه خروج از اصول دیپلماسی را ندارد.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه دشمنان هزاران میلیارد دلار برای از بین بردن اسلام هزینه می کنند، اضافه کرد: نیروهای مرزبانی به بدخواهان اجازه جاسوسی در مرزهای کشور نمی دهند و با همین نیروهای مرزبانی جلو تحرکات آنها را خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه با اقتدار در تمام مرزها امنیت برقرار است، افزود: ٩۶ درصد مرزها در اختیار مرزبانی است و ما توان اداره و برقراری امنیت در تمام مرزهای کشور را داریم.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری، ناجا را از ستونهای استوار امنیت در کشور دانسته اند که افتخاری برای نیروی انتظامی است.

 سردار گودرزی اضافه کرد: اقتدار توام با مهربانی در نیروهای انتظامی به عنوان مظهر اقتدار ملی وجود دارد.

 وی تاکید کرد: امروز با تمام تهدیدات، امنیت مطلوبی در کشور با حضور ناجا و سایر نیروهای مسلح وجود دارد که این امنیت را مرهون رشادت مرزبانان و خانواده صبور آنها هستیم.

سردار گودرزی ادامه داد: غیورمردان ایرانی در هشت سال دفاع مقدس با ۴۴ کشور استکباری جهان جنگیدند و با سربند "یازهرا(س)" به دل دشمن می زدند، دانش آموختگان امروز و نیروهای مرزبانی نیز امروز ادامه دهنده راه این غیورمردان خواهند بود.

فرمانده مرکز آموزش علوم و فنون مرزبانی ثامن الائمه(ع) نیز در این مراسم اظهار کرد: ارتقای توانمندی های ماموریتی، هوشمندسازی، کاهش آسیب پذیری و تربیت مرزداران در تراز جمهوری اسلامی و دشمن ستیز از وظایف این مرکز است.

سردار محمدرضا نایاب ب بیان اینکه مرزبانان با عزمی راسخ در راستای حفظ امنیت آماده هرگونه مجاهدت تا پای جان هستند ، افزود: امروز دو گردان در چهار رسته در این مرکز آموزش های مربوطه را با موفقیت به پایان رسانده اند.

عصر سه شنبه مراسم دانش آموختگی فراگیران مرکز آموزش علوم و فنون مرزبانی ثامن الائمه(ع) ناجا برگزار شد که اعطای درجه و سردوشی، میثاق با شهدا و تجلیل از خانواده مرزبان شهید سعید رحمانی از برنامه های این مراسم بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha