نتایج منتخبان سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی اعلام شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: فهرست نهایی منتخبان نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی اعلام و ۱۹ نفر به عنوان عضو اصلی و علی البدل برای بخش‌های مختلف این سازمان معرفی شدند.

سید محسن حمزه‌لو روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بر این اساس در رشته معماری، عباس بیگی، سعید خوش نیت و اسماعیل رستمی انتخاب شدند.
وی ادامه داد: در ️رشته شهرسازی قادر احمدی و علی مصیب زاده، و در ️رشته عمران، امیرحسین مرادزاده، جعفر هاشم زاده، یزدانشیر آذری کیا، خالد بهرام زاده، علی پیرجانی، محی الدین مریوانی و احمد توسلی انتخاب شدند.
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در ️رشته تاسیسات مکانیکی نیز آرمان کریمی و علیرضا چودار رضائیه، در ️رشته تاسیسات برقی، احمد وطنی،
کریم ارس زاده، معصوم کارگر و در ️رشته نقشه‌برداری، فریدون نقیبی و در رشته ترافیک رضا امیدبخش انتخاب شدند.

حمزه‌لو گفت: مشارکت‌ ۵٠ درصدی مهندسان واجد شرایط رأی، نشان‌دهنده آگاهی فعالان عرصه ساخت و ساز از اهمیت این انتخابات در صنعت ساختمان است.

وی افزود: انتخابات نهمین دوره هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌غربی با مشارکت هشت هزار و ٨٠۵ نفر در استان برگزار شد.

وی ادامه داد: بیش از  ۱۹ هزار نفر عضو سازمان نظام مهندسی استان در این انتخابات واجد شرایط رای دادن بودند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با بیان اینکه انتخابات این دوره به صورت الکترونیکی و غیر حضوری برگزار شد افزود: از بین داوطلبان، منتخبان برای یک دوره سه ساله به عنوان اعضای هیات مدیره نظام مهندسی استان انتخاب شدند.

انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان هر سه سال یک بار در گروه‌های عمران، معماری، تاسیسات برقی، مکانیک، نقشه برداری، ترافیک و شهرسازی در کشور و آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

سازمان نظام مهندسی ساختمان از سازمان‌های تخصصی دخیل در حوزه ساخت و ساز کشور است که نقش بسیار مهمی در این حوزه ایفا می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha