۲۷ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۴۹
کد خبرنگار: 3110
کد خبر: 84510141
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۲۰ کیسه آرد قنادی قاچاق در هلیلان کشف شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی هلیلان از توقیف یکدستگاه کامیون ایسوزو حامل آرد قاچاق قنادی به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام ، سرهنگ مجتبی مهدیان روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: برای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی شهرستان هلیلان، یکدستگاه کامیون ایسوزو را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو، تعداد ۱۲۰ کیسه آرد قنادی قاچاق به ارزش ۸۵۰ میلیون ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی هلیلان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، تصریح کرد: قاچاق کالا یکی از مهم ترین عوامل ایجاد مشکلات اقتصادی و افزایش مشاغل کاذب در جامعه محسوب می شود که باید با آگاهی بخشی به مردم و مبارزه هدفمند با این پدیده قبیح اجتماعی قدم های مفید و موثر در راستای کاهش اثرات منفی آن در جامعه و حمایت از تولید کنندگان داخلی برداریم.

توقیف محموله سه تُنی چوب و ذغال قاچاق در ملکشاهی

فرمانده انتظامی ملکشاهی گفت: محموله سه تُنی چوب و ذغال قاچاق به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.

سرگرد بهزاد بسطامی اظهار داشت: کارکنان پاسگاه انتظامی گنبد پیرمحمد ( ع ) این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری ، ۲ دستگاه خودرو نیسان حامل بار را متوقف کردند.

وی افزود: مقدار سه تن چوب و ذغال قاچاق به ارزش بیش از یکصد میلیون ریال در بازرسی از بار خودروها کشف شد.

فرمانده انتظامی ملکشاهی ادامه داد: ۲ متهم در این راستا دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

کشف مرغ زنده قاچاق در چرداول

فرمانده انتظامی چرداول از کشف بیش از پنج تن مرغ زنده قاچاق و خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ مظفر مهدی خانی در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام و طیور حین گشت زنی و کنترل محورهای مواصلاتی ۲ دستگاه کامیونت ایسوزو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی یادآور شد: در بازرسی از این خودروها مقدار پنج تن و ۳۰۹ کیلوگرم مرغ زنده قاچاق و خارج از شبکه توزیع کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان چرداول با بیان اینکه ۲ متهم در این خصوص دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: بر اساس نظر کارشناسان ارزش محموله های کشف شده یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha