میزبانی اتاق خبر ایرنا از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در اتاق خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به سردبیران، دبیران و خبرنگاران این رسانه خداقوت گفت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، مراسم تکریم و معارفه محمدرضا نوروزپور و علی نادری مدیران عامل سابق و جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی روز سه شنبه با حضور محمد مهدی اسماعیلی و جمعی از اهالی رسانه و کارکنان ایرنا در این سازمان برگزار شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از ابلاغ و تقدیم حکم علی نادری به عنوان مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی و همچنین تقدیر از محمدرضا نوروزپور مدیرعامل پیشین این رسانه با حضور در اتاق خبر به تک تک همکاران رسانه ای «خسته نباشید» گفت و در فضایی صمیمانه به گفتگو با همکاران خبری پرداخت.

میزبانی اتاق خبر ایرنا از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی


اسماعیلی همچنین در حاشیه این بازدید در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگی ایرنا به شماری از سوالات مطرح شده پاسخ داد که طی روزهای آینده در قالب مصاحبه  در خروجی این گروه منتشر خواهند شد.

میزبانی اتاق خبر ایرنا از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی


سخت و زیان آور بودن حرفه خبرنگاری، موضوع برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تغییر ساختار بودجه فرهنگی در بودجه ۱۴۰۱، موضوع احیای شورای عالی سینما از جمله سوالاتی بود که آقای وزیر به آنها پاسخ داد.  

ادای احترام وزیر فرهنگ به شهدا و امضای دفتر یادبود

میزبانی اتاق خبر ایرنا از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی


عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با حضور در مقابل قاب عکس مزین به عکس های شهیدان سردار حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و عماد مغنیه در میز حوزه ایثار و شهادت گروه اجتماعی،‌ با قرائت فاتحه یاد خاطر شهدای والا مقام را گرامیداشت.
اسماعیلی در دفتر یادبود این حوزه نوشت: «تقدیر و تشکر می کنم از زحمات خبرنگاران و همکاران سازمان خبرگزاری، خاص دوستان حوزه اخبار ایثار و شهادت».
قول مساعد وزیر برای حل مشکلات خبرنگاران

میزبانی اتاق خبر ایرنا از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در ادامه پای صحبت شماری از خبرنگاران که به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند نشست و گفت: ‌با روحیه ای که از آقای علی نادری سراغ دارم قول مساعد می دهم تمامی مشکلات مطرح شده مرتفع شود.
از دیگر حاشیه های این بازدید می توان به حضور شماری از مدیران عامل اسبق ایرنا در اتاق خبر و تجدید دیدار با همکاران و گرفتن عکس های سلفی با مسئولان حاضر در این بازدید و... اشاره کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha