۲۷ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۷
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84509722
منبع: با مشارکت سایت مدرسه آنلاین آلاء| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

کلاس کنکور کجا برم؟

دانش آموزان پس از اتمام تحصیل باید برای ورود به دانشگاه در آزمون کنکور سراسری شرکت کرده تا بتوانند در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. تهیه منابع کنکور، انتخاب کلاس‌های موثر، شروع زمان مطالعه و انگیزش و مشورت گرفتن از مشاوره تحصیلی مجرب از نکات مورد توجه این قشر به شمار می رود.

پس از طی کردن دوران تحصلی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم برای ورود به دانشگاه دانش آموزان باید در آزمون کنکور سراسری شرکت کنند و برای دست‌یابی به دانشگاه و رشته مورد علاقه خود با دیگر دانش آموزان و داوطلبان کنکور به رقابت بپردازند؛ اما در راه رسیدن به موفقیت در کنکور چالش هایی وجود دارد و اغلب سوال هایی مانند:

کلاس کنکور کجا برم؟

به بهترین منبع کنکور چطور دست پیدا کنم؟

از چه زمانی برای کنکور مطالعه را شروع کنم؟

چرا باید مشاور تحصیلی و انگیزشی داشته باشم؟

در ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکور وجود دارد؛ در ادامه پاسخ منطقی برای سوال هایی از این قبیل را به شما خواهیم گفت.

کلاس کنکور کجا برم؟

در این آشفته بازار فروش توهم موفقیت و قبولی در کنکور به دانش آموزان، هزارتویی فریبنده ساخته شده است که باعث شده تشخیص راهی که باعث موفقیت و دستیابی به خواسته‌هایتان میشود، سخت شده باشد؛ در هر شبکه از رسانه ملی شاهد تبلیغات جذاب و پر هزینه موسسات کنکوری هستیم، در سطح شهر بیلبورد افراد فعال در حوزه آموزش کنکور را میبینیم که هیچ سابقه تدریسی در این زمینه نداشته و صرفا با فضا سازی و جو سازی دانش‌آموزان را به خود جذب کرده‌اند و درآمدهای خارج از تصور هم دارند در چنین شرایطی بود که آلاء یک شاهراه در میان هزارتوی کنکور ساخت.

کلاس کنکور راه ابریشم آلا مسیری روشن از خواسته‌ها و نیازها است. در دوره صفر تا صد کنکور راه ابریشم نقشه راهی به دانش آموزان و داوطلبان کنکور ارائه شده است که از همین امروز تا انتخاب گزینه صحیح آخرین تست برگه کنکور کنار آن‌ها خواهد بود.

کلاس کنکور راه ابریشم سایت آلا

راه ابریشم سایت آلا یک دوره جامع برای صفر تا صد کنکور است که تمام دروس از پایه دهم تا دوازدهم به به طور کامل و مفهومی در آن تدریس شده است. اما چرا باید برای موفقیت در آزمون سراسری از کلاس کنکور راه ابریشم استفاده کنیم؟

درسنامه های ویدیویی جامع کلاس کنکور راه ابریشم

یکی از مهم ترین ویژگی های راه ابریشم داشتن درسنامه های ویدیویی جامع در این دوره است. در واقع شما با ثبت نام در این برنامه قادر خواهید بود تا درسنامه های ویدیویی جامعی را برای دروس کنکور خود از پایه دهم تا دوازدهم دریافت کنید و تحت نظر بهترین مدرسین، با مشاهده ویدئوهای آموزشی، تسلط خود به دروس مختلف را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

همچنین جزوات تمامی این درسنامه‌ها به صورت کامل و به شکل pdf در دسترس کاربران قرار میگیرد. این مسئله به شما کمک می کند تا بدون آن که نیاز به به مشاهده ویدیو آموزشی مدرس دیگری کنید، تنها با استفاده از کلاس کنکور راه ابریشم به جامع‌ترین ویدیوهای آموزشی برای شرکت در کنکور دسترسی پیدا کنید.

کلاس کنکور کجا برم؟

مجموعه آلا به منظور بهبود وضعیت دانش آموزان برای شرکت در آزمون کنکور سراسری تلاش کرده تا در دوره آنلاین کنکور راه ابریشم برنامه مطالعاتی جامعی با نظر مشاوران مجرب خود تهیه کند تا دانش آموزان بتوانند در مسیر آمادگی برای کنکور سراسری قدم‌های درست بردارند.

با توجه به حجم زیاد دروس و مباحثی که باید برای کنکور مطالعه کنید به طوری که شما باید دروسی که طی سه سال در پایه دهم، پایه یازدهم و پایه دوازدهم آموخته اید را مجدد به خوبی آموزش ببینید و در زمان های تعیین شده ای اقدام به جمع بندی آن‌ها کنید داشتن برنامه مطالعاتی برایتان از نان شب هم واجب تر است.

با راه ابریشم سایت آلا ماهرانه تست بزن!

با استفاده از پکیج کنکور راه ابریشم تست زنی را به بهترین شکل ممکن آموزش ببینید و همچنین با داشتن برنامه مطالعاتی کامل و جامع، حضور در دوره جمع بندی، استفاده از جزوات کامل و یکپارچه و همچنین شرکت در آزمون‌های مختلف آمادگی خود را برای شرکت در آزمون کنکور سراسری افزایش چشمگیر دهید.

از اهمیت مشاوره تحصیلی و انگیزشی برای کنکور غافل نشوید

در دهه های گذشته شاید اهمیت داشتنِ مشاوره تحصیلی و انگیزشی برای دانش آموزان پوشیده مانده بود و در مواقعی که بعضی از دانش آموزان در مسیر طولانی آمادگی کنکور دچار چالش، بحران روحی و بی انگیزگی و ناکامی میشدند در این رقابت بزرگ عقب می‌افتادند و از آینده و هدفی که برای خود متصور میشدند دور میماندند. اما چند سالی است که مشاوران تحصیلی و انگیزشی مانند یک مربی همه فن حریف به کمک داوطلبان کنکور آمده اند و با راهنمایی های درست و به موقع مانع از خروج و انحراف دانش آموزان و داوطلبان کنکور از مسیر موفقیت میشوند.

تمامی این موارد باعث می شود تا شما در کنار عزم و اراده خود برای موفقیت پس از سپری کردن دوره آموزش کلاس کنکور راه ابریشم سایت آلا بتوانید با خیال آسوده در کنکور سراسری شرکت کرده و به هدف خود برای قبولی در رشته مورد نظر و دانشگاه مورد علاقه خود دست پیدا کنید.

م. خ 

منبع: با مشارکت سایت مدرسه آنلاین آلاء| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha