کامرانی‌فر: در قضیه پرسپولیس به دنبال مقصر نیستیم

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون و باشگاه پرسپولیس برای حل مشکلات تلاش کردند و ما نیز قصد نداریم مقصر را معرفی کنیم.

به گزارش ایرنا، «حسن کامرانی‌فر» دوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی اظهار در خصوص تاخیر در سفر پرسپولیس به عربستان و تقصیر فدراسیون فوتبال در این مورد اظهار داشت: فدراسیون در همه اتفاقات فوتبال نقشی پر رنگی دارد. امور بین‌الملل باشگاه‌ها، از فدراسیون دنبال می‌شود و ما خود را موظف می دانیم که برای باشگاه ها تلاش کنیم. فدراسیون و باشگاه پرسپولیس برای حل مشکلات تلاش کردند و ما نیز قصد نداریم مقصر را معرفی کنیم.

وی ادامه داد: صلاح نمی‌دانم در مورد موضوع پرسپولیس تقصیرات را گردن کسی بیندازم. پس از درخواست باشگاه پرسپولیس، بلافاصله کارها را انجام دادیم. صدور مجوز پرواز زمان‌بر بود.

وی افزود: بنده شخصا با دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان صحبت کردم و تلاش کردیم مشکل را به زودی برطرف کنیم. باشگاه پرسپولیس پس از عدم صدور مجوز پرواز شرکت هواپیمایی موردنظرش، درخواست دوم را داد که مشکل حل شد. بهتر بود بازیکنان پرسپولیس به جای رفتن به فرودگاه، تمرین می‌کردند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس سه‌شنبه بعدازظهر درخواست پرواز را ارائه کرد. باید طوری برنامه ریزی شود تا تیم های ایرانی با بهترین شرایط در مسابقات آسیایی شرکت کنند.

وی ادامه داد: برای فدراسیون فوتبال مهم است که تیم‌های باشگاهی کشورمان در بهترین رده‌های مسابقات باشند. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تمام تلاش خود را برای حل مشکلات کرد. یکی دو نفر از مدیران باشگاه نیز باید در زمینه اطلاعات مربوط به زمان صدور مجوز پرواز، به مدیریت باشگاه پرسپولیس کمک می‌کردند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha