۲۶ مهر ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۰۸
کد خبرنگار: 2084
کد خبر: 84509360
۱ نفر

برچسب‌ها

دونده استان سمنان مقام سوم مسابقات نونهالان کشور را کسب کرد

سمنان- ایرنا- دبیر هیات دو و میدانی استان سمنان گفت: محمد بهروز جعفری چاشمی مقام سوم مسابقات دو و میدانی نونهالان کشور در ماده یکهزار و ۵۰۰ متر را کسب کرد.

یاسر خورشیدی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: اولین مرحله مسابقات دوومیدانی نونهالان کشور در حالی برگزار شد که جعفری چاشمی توانست مقام سوم کشور را از آن خود کند. 

وی ادامه داد: این مسابقات یکروزه منطقه ای با حضور ورزشکارانی از استان‌های سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، مازندران و گیلان، در شهر گرگان در استان گلستان برگزار شد. 

خورشیدی اظهار داشت: هیات استان سمنان درخواست میزبانی مرحله دوم مسابقات را به فدراسیون ارسال کرده است که در صورت توافق فدراسیون دو و میدانی، این میزبانی به استان داده می‌شود. 

وی افزود: مسابقات استعدادهای برتر مهم‌ترین برنامه آینده این هیات است که در بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود و جعفری چاشمی، ورزشکار هم استانی در این مسابقات حضور پیدا می‌کند. 

دبیر هیات دو و میدانی استان سمنان گفت: در مسابقه استعدادهای برتر، سه نفر برتر هر منطقه شرکت دارند که این مسابقه به میزبانی مجموعه تخصصی دوومیدانی آفتاب انقلاب در تهران برگزار می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha