سرمربی سپاهان: مس رفسنجان، رقیب سرسختی برای تیم ماست

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم فوتبال مس رفسنجان، رقیبت خیلی سرسختی برای سپاهان است و در فصل گذشته، تیم ما را دچار مشکل کرد.

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا، شامگاه دوشنبه در نشست خبری قبل از دیدار سپاهان و مس رفسنجان افزود: لیگ برتر فوتبال کشور از فردا آغاز می شود و ما اطلاعات چندانی از رقیبان خود در اختیار نداریم .

وی با بیان اینکه همه تلاش خود را برای کسب آمادگی  بازیکنان خود از نظر تاکتیکی و بدنی برای حضور  در لیگ برتر انجام دادیم، اظهار داشت: تلاش کردیم تا بازیکنان جدیدی را که به تیم اضافه شدند با سایر بازیکنان از نظر فنی هماهنگ کنیم.

نویدکیا گفت: در بازی فردا خیلی باید مواظب مس رفسنجان باشیم، چون بازیکنان خوبی به این تیم اضافه شده اند و نسبت به فصل قبل بهتر هستند که باعث می شود کار ما در مقابل این تیم دشوار شود.

 وی ابراز امیدواری کرد: هر ۲ تیم بازی خوبی ارائه دهند و تماشاگران از دیدن این بازی لذت ببرند.

سرمربی سپاهان با اشاره به از دست دادن تک امتیاز های حساس تیمش در فصل گذشته و به تبع آن  قهرمانی لیگ افزود: در فصل جاری باید اما و اگرها را از تیم دور و امتیازها را در فصل جاری بخوبی جمع آوری کنیم.
وی  افزود: حسن اصلی  تیم سپاهان این است که بازیکنان اصلی در تیم مانده اند که امیدوارم نتایج خوبی را در فصل جدید بگیریم.

نویدکیا در عین حال از هواداران سپاهان درخواست کرد که بدلیل شیوع بیمار ی کرونا مراقب سلامت خود باشند و ابراز علاقه اشان را به شکلی نشان دهند که تیم سپاهان از مسیر هتل تا ورزشگاه به مشکل برنخورد و سر وقت به ورزشگاه برسد.

 به گزارش ایرنا، دیدار تیم های سپاهان و مس رفسنجان از هفته نخست لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۸ عصر فردا سه شنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha